piątek, 20 września 2024 21:31

Sebastian Steyer zwyciężył w dartowych Mistrzostwach Polski. Kędzierzynianin zostawił w pokonanym polu blisko 300 graczy

Występ Sebastiana Steyera na Mistrzostwach Polski w darcie okazał się strzałem w dziesiątkę! Prawie 300 zawodników z całego kraju musiało uznać jego wyższość podczas rywalizacji w trakcie jednego z najważniejszych turniejów w sezonie.

Blisko 280 panów i 50 pań wzięło udział w Mistrzostwach Polski w Żninie. Sebastian Steyer grał na najwyższym poziomie, a w samym finale aż trzy razy zdobył maksymalną liczbę punktów.

Znakomicie zaprezentowali się także pozostali zawodnicy z naszego miasta. Bardzo dobre dziewiąte miejsce zajął Kamil Gohla, a Aneta Furykiewicz-Gohla może poszczycić się czwartą pozycją.