Miro, taki bystrzejszy Mirosław 24.04.2023 16:18
Niestety większość potrafi sadzić jedynie klocka na tronie, jak ich przypili.

Rychu, taki lepszy Ryszard 24.04.2023 11:40
Ładnie piszesz, rób odstępy a będzie lepszy flow czytania. Choć jeden, który potrafi tak długie teksty sadzić jak JA !!

Realista 24.04.2023 07:34
Braaaaawoooo!!! Przytarli nosa cwaniaczkom i komentatorom ekspertom którzy by się dali pokroić aby Resovia wygrała 💪👏

🇨🇵 ℤ𝔸𝕂𝕊𝔸 🇨🇵 23.04.2023 17:57
Dzisiaj Zaksa zdecydowanie lepiej weszła w mecz uzyskując szybko kilka punktów przewagi. Potem już była pełna kontrola wyniku tylko niepotrzebnie pod koniec seta w jednym ustawieniu stracili cztery punkty, bo powinna być gładka wygrana. W drugim secie od początku gra już była bardziej wyrównana. Szkoda tych zepsutych zagrywek, szczególnie Smitha, bo zawsze były z tego jakieś punkty a dziś kiepsko to wygląda. Znowu nerwowa końcówka w tym secie. Dobrze, że Bednorz zablokował Muzaja a potem Śliwka poprawił asem i było 2-0. W trzecim secie Resovia się obudziła i już kozły musiały odrabiać straty. Trzy czapy dostał Śliwka i zjechał do bazy. Przynajmniej odetchnął trochę. Zaczęły się proste błędy i już było sześć punktów przewagi Rzeszowa w połowie seta. Nic w tym secie Zaksie nie wychodziło i dostali zasłużony łomot. Trzeba wrócić do swojej gry. W czwartym secie kozły ocknęły się z letargu i zaczęły już lepiej grać. Dobrze, że Bednorz kończy prawie każdą piłkę, bo Śliwka ma dalej problemy w ataku. Smith to chyba ma dziś najgorszy mecz jeśli chodź o zagrywkę. Same błędy. I znowu Zaksa się zacięła i traci niepotrzebnie wypracowaną przewagę. Dobrze, że znowu Bednorz postrzelał zagrywką na koniec i wszystko wróciło do normy w tym secie. Seria punktów dla Zaksy i wygrana w całym meczu. Czas teraz na krótki odpoczynek, bo już w środę kolejny mecz.