Politycy Platformy Obywatelskiej w obronie kozielskiej szkoły. Kolejna konferencja przed I Liceum Ogólnokształcącym 

11

W poniedziałek przedstawiciele lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej spotkali się przed I Liceum Ogólnokształcącym, aby odnieść się do konferencji Suwerennej Polski.

Zorganizowana konferencja jest odniesieniem do wypowiedzi przedstawicieli Suwerennej Polski, którzy w sobotę skrytykowali pracę szkoły, która uzyskała ósme miejsce w dziesiątce najlepszych Rankingu Szkół Przyjaznych LGBTQ+. Więcej w artykule – „Chcemy, aby szkoła chwaliła się wynikami, a nie nauką kogo i co kochać”. Konferencja Suwerennej Polski przed I LO.

Dzisiaj oświadczenie wystosowała też dyrektor I LO: Oświadczenie dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego Małgorzaty Targosz po konferencji Suwerennej Polski

Zapis konferencji Platformy Obywatelskiej w nagraniu:

11 KOMENTARZE

 1. Przestańcie już kompromitować to Platfusowo, bo można pawia puścić. Rozgonić to towarzystwo, bo już czytać tych głupot się nie da. Zajmijcie się w końcu czymś pożytecznym w tych Platfuśicach.

 2. A Pani Dyrektor mówiła:
  Stanowczo oświadczam, że wszelkie wystąpienia przedstawicieli partii politycznych przed budynkiem I Liceum Ogólnokształcącego dzieją się bez mojej wiedzy i zgody oraz są manipulacją emocjami społeczności lokalnej o charakterze politycznym.
  A Wy co?

 3. Jak już to ta „postępowa” dyrekcja tej szkoły powinna zmienić patrona bo chyba nie czytała Pamiętników z Afryki autorstwa Sienkiewicza. Proponuję Wojska Ludowego albo Batalionów Chłopskich.

 4. Nie cierpię błaznów z suwerennej polski ale pani dyrektor nie wypada w jednym zdaniu używać tyle razy przerywnika E E E E gdyż świadczy to o stresie lub braku płynności wypowiedzi🥴

 5. Z całym szacunkiem do Pani Marianny, co ona ma do powiedzenia skoro nie jest nauczycielem w LO1 i nie zna PRAWDZIWYCH realiów tam panujących? Czemu do udziału w konferencji została zaproszona osoba związana z Kopernikiem a nie kozielskim liceum? Czyżby jej poglądy polityczne, które z tego co mi wiadomo dosyć mocno upublicznia na swoich lekcjach oraz działanie opozycyjne były na rękę organizatorowi? Skończcie proszę udawać, że wam na nas zależy, szkoła to nie miejsce do walki politycznej a do nauczania młodego człowieka wiedzy, która mu się przyda w dorosłym życiu.

 6. Brawo Młody Człowieku. Masz bardzo dojrzałą i kulturalną ocenę tej sytuacji.
  Gonić ze szkół wszystkich polityków i propagatorów tzw. nowoczesnych i politycznie poprawnych poglądów.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj