Czy LKJ Lewada zostanie w GOSiR w Zakrzowie? Głos zabrali Radni Gminy Polska Cerekiew

7

9 czerwca na łamach KK24.pl ukazał się apel Andrzeja Sałackiego do radnych gminy Polska Cerekiew, w spawie wynajmu stajni oraz dzierżawy przez LKJ Lewada jeździeckiej części obiektu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie (czytaj)

Do sprawy kilka dni później odniósł się Piotr Kanzy wójt Gminy Polska Cerekiew (czytaj), a 23 czerwca radni gminy Polska Cerekiew wystosowali list otwarty, z którego treścią można się zapoznać poniżej:

7 KOMENTARZE

 1. Jakiś taki ten list, nie szukający porozumienia, a pokazujący, że racja radnych jest mojsza niż racja twojsza pana Sałackiego.

  • To dlatego, że tylko pan Sałacki z śp. wójt panią Helbin wszystko załatwiali i robili rzeczy wręcz niemożliwe ??? żeby powstał ten ośrodek olimpijski.

   Natychmiast obecni radni? niemal nie kiwnęli palcem w tej sprawie.?
   Dlatego TERAZ radni (głównie z mniejszości niemieckiej), mają większą ? rację mojszą ?

 2. Bardzo dobry list od Radnych. Co myślą o ośrodku olimpijskim proszę pytać Zakrzowian. My z niego nic nie mamy nawet porządnej drogi przez Zakrzów. Dlaczego My mamy do niego dopłacać z naszych podatków. Lepiej te pieniądze wykorzystać na potrzebną w naszej gminie infrastrukture drogi,
  kanalizację itp. Dla mnie ważniejszy jest rozwój mojej wsi i gminy a nie jakiegoś klubu Lewada.

  • Hmmmmm ? Z tego by wynikało, że TO pan Sałacki POWINIEN budować drogi w gminie PC i Zakrzowie?!?!?
   Bardzo ciekawa KOŃciepcia ? i jaja nie do wytrzymania ?

   Ale słyszałem, że podobno to samorząd gminny jest między innymi od spraw budowy dróg??
   Chyba że radni z mniejszości niemieckiej mają ważniejsze sprawy na głowie ?, niż jakieś tam duperele – jak budowa czy naprawa drogi w Zakrzowie. ?

   BYĆ może radni są tylko od pobierania diet? za swą ciężką harowę ? – np w kombinowaniu – jak wykończyć ośrodek olimpijski i najlepszy klub jeździecki w Polsce???

   Ale może się mylę ?

  • tak, tak, i żeby były festyny organizowane przez OSP i piwo. Ma być karuzela, a nie jakieś tam zawody olimpijskie czy jakieś tam. i każdemu zakrzowianinowi czopek, żeby się więcej tego nie ulewało.

 3. fiasko! to wszystko smierdzi 10km pod wiatr!!(znajomi placa za wynajem biura 50m2 6000zl!..za miesiac!!!)
  ..widocznie trzymaja sie wszyscy wzajemnie za ..pupe!;DD tak to jest jak sie wspolne „biznesiki” robi i dzieli ..sprawiedliwie!;DDD

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj