Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 22 listopada 2024 21:40
Reklama
Reklama
Reklama

Sobota bokserska imieniem Żołnierzy Wyklętych w Kędzierzynie-Koźlu. ZDJĘCIA

Sobota bokserska imieniem Żołnierzy Wyklętych w Kędzierzynie-Koźlu. ZDJĘCIA
Blisko 50 młodych pięściarzy zaprezentowało się dziś w hali Śródmieście, gdzie odbyła się sobota bokserska imieniem Żołnierzy Wyklętych.

Gala jest jednym z elementów obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który przypada 1 marca. Na ringu ustawionym w hali Śródmieście stoczono dziś aż 23 pojedynki w różnych kategoriach wagowych i wiekowych.

W czterech walkach udział wzięli reprezentanci sekcji bokserskiej Chemika Kędzierzyn-Koźle: Julia Koroll, Jakub Gąsior, Maciej Naskręt i Przemysław Markowski. Klub z naszego miasta był głównym organizatorem wydarzenia. Współorganizatorem bokserskiej soboty było Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle, a imprezę wsparły również urząd miasta i urząd marszałkowski.

Powiązane galerie zdjęć:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

reko 05.03.2017 13:27
W takim razie, jeśli nie był tym żołnierzem, jakim teraz warto być, to co z tym rondem? Przechrzcimy to rondo? Czy może zburzymy i zbudujemy nowe, któremu nadamy inną słuszną nazwę?

reko 05.03.2017 07:20
Od Giertycha? Ten sposób pisania, to może jakieś rusycyzmy.

mały 05.03.2017 02:10
Pilecki nie był żołnierzem wyklętym, to opinia IPN, a nie wrogów antypolskich żeby było jasne. I jeszcze ciekawostka: wszyscy ci tzw patrioci to powierzchowna masa. Na zewnątrz krzyczą o polskości, o kupowaniu polskiego produktu, szanowaniu niedzieli, a jak się ich zobaczy to oczywiście w niedziele nie stronią od marketów, synowie to Brajany, Denisy a córki Angeliki i Jessiki, a jak widać na obrazku pan Polak Prawdziwy w koszulce Armani (to pewnie też jakiś żołnierz-bohater)

jadwiga 04.03.2017 18:54
A pan redaktor ma maturę od Giertycha? Sobota bokserska imienia Żołnierzy Wyklętych - tak to należało napisać. Nowy słownik poprawnej polszczyzny PWN nie pozostawia w tej kwestii wątpliwości. Pod hasłem imię znajdujemy m.in. taką informację: coś imienia (nie: imieniem) kogoś, czegoś: Szkoła imienia (nie: imieniem) Bolesława Prusa. Fundacja imienia (nie: imieniem) Fryderyka Chopina.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ