piątek, 20 września 2024 02:50

Sebastian Kruszelnicki i Wojciech Winiarski zwycięzcami sobotniego turnieju w Tenis Clubie

W sobotę 25 lutego na kortach Tenis Clubu odbył się turniej mężczyzn w kategoriach OPEN i w kategorii 40+. W kategorii OPEN zwyciężył Sebastian Kruszelnicki z Ziębic. Drugie miejsce zajął Zbigniew Duchnowicz z Kędzierzyna-Koźla, a na najniższym stopniu stanął Adam Lichosik, również mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. W meczu finałowym w kategorii 40+ zwyciężył Wojciech Winiarski z Gliwic pokonując Sebastiana Kruszelnickiego, który kilka godzin wcześniej startował również w kategorii OPEN. Trzecie miejsce zajęli ex aequo Sebastian Rak (Ziębice) oraz Rafał Korowczyk (Pabianice).

tenis club turnej kędzierzyn-koźle (2) tenis club turnej kędzierzyn-koźle (3) tenis club turnej kędzierzyn-koźle (4) tenis club turnej kędzierzyn-koźle (5) tenis club turnej kędzierzyn-koźle (6) tenis club turnej kędzierzyn-koźle (7) tenis club turnej kędzierzyn-koźle (8)