piątek, 20 września 2024 03:05

Adam Lichosik i Wojciech Winiarski zwycięzcami ogólnopolskiego turnieju singlowego w Tenis Club

W sobotę 28 stycznia w ośrodku Tenis Club odbył się III ogólnopolski turniej singlowy. W kategorii open najlepszy okazał się Adam Lichosik z Kędzierzyna-Koźla. Na drugim stopniu podium uplasował się Grzegorz Galus z Prószkowa. Trzecie miejsce ex aequo zajęli Krzysztof Kumaszka z Wrocławia oraz Wojciech Rybiński z Raciborza. W kategorii 40+ zwyciężył Wojciech Winiarski z Gliwic, wygrywając w finale z Sebastianem Rakiem (Ziembice). Na najniższym stopniu podium stanęli ex aequo Rafał Korowczyk i Marek Stochaj z Kędzierzyna-Koźla.

tenis club kędzierzyn-koźle (1) tenis club kędzierzyn-koźle (2) tenis club kędzierzyn-koźle (3) tenis club kędzierzyn-koźle (4) tenis club kędzierzyn-koźle (6)