Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 31 marca 2025 05:26
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nowy chodnik powstał przy przystanku na alei Jana Pawła II

Urząd Miasta zakończył prace nad budową chodnika prowadzącego do nowo utworzonego przystanku autobusowego na alei Jana Pawła II przy hali Manhattan. To ważna inwestycja, która znacząco poprawia komfort i bezpieczeństwo pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej.
Nowy chodnik powstał przy przystanku na alei Jana Pawła II

Nowy przystanek powstał w związku z uruchomieniem przyspieszonej linii autobusowej P, która kursuje od kilku tygodni. Wcześniej pasażerowie wysiadali prosto na trawę, co szczególnie w deszczowe dni było dużym utrudnieniem. Teraz mieszkańcy mogą wygodnie i bezpiecznie korzystać z transportu publicznego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

!? 27.03.2025 12:01
To na pewno była dobrze przemyślana decyzja ?

Roman 27.03.2025 10:04
Pomysł tragedia, nie dość, że światła, rondo, to teraz jeszcze przystanek autobusowy. A wszystko to w godzinach szczytu. Gratuluję.

Inżynier Mamoń 26.03.2025 21:26
Weźcie nie żartujcie. Czyli w mieście możliwości, ktoś wymyślił linię, przystanki, a potem zaczęli robić utwardzenia gruntu? A zatoczkę może najpierw trzeba było zrobić, a nie takie coś.

Kierowca 26.03.2025 19:36
Świetny pomysł, zablokować pas ruchu przystankiem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ