Niezagospodarowany dotąd teren w sąsiedztwie Domu Dziennego Pobytu nr 5 przeszedł niezwykłą metamorfozę. Nasadzone zostały rośliny, wytyczono ścieżki i zamontowano oświetlenie. Odpocząć będzie można rozsiadając się na tradycyjnej ławce lub rozkładając wygodnie na jednym z leżaków czy huśtawce ogrodowej. Niespodzianką dla dzieci jest tyrolka. Plac został również objęty monitoringiem.
Park kieszonkowy na Pogorzelcu gotowy. Niespodzianką tyrolka dla dzieci. ZDJĘCIA
To miejsce już robi wrażenie, a gdy wzejdzie trawa i zakwitną drzewa oraz krzewy będzie jeszcze piękniej. Park kieszonkowy na Pogorzelcu gotowy. Nowy zieleniec w połączeniu z placem zabaw i tężnią solankową tworzy kompletną strefę rekreacyjną.
- 30.01.2025 10:14
![Park kieszonkowy na Pogorzelcu gotowy. Niespodzianką tyrolka dla dzieci. ZDJĘCIA Park kieszonkowy na Pogorzelcu gotowy. Niespodzianką tyrolka dla dzieci. ZDJĘCIA](https://static2.kk24.pl/data/articles/xl-park-kieszonkowy-na-pogorzelcu-gotowy-niespodzianka-tyrolka-dla-dzieci-zdjecia-1738228761.jpg)
Więcej o autorze / autorach:
Napisz komentarz
Komentarze