niedziela, 8 września 2024 02:01

Biegacze pokonali trasę XIV Biegu Koziołków. Mateusz Mrówka pierwszy na mecie. FOTOREPORTAŻ

Biegacze rywalizowali na dwóch odcinkach. Zwycięzcą biegu na 10 kilometrów okazał się Mateusz Mrówka, który pokonał trasę w 31 minut i 26 sekund.

Na linii startu obu biegów stanęło około 400 biegaczy. Zawodnik z Radlina potrzebował 31:26 minut, aby zameldować się na mecie. Drugie miejsce zajął Daniel Kokot z Ozimka z czasem 33:22. Podium zamknął Przemysław Chatys z Kędzierzyna-Koźla (33:50).

Na trasie o długości 5 kilometrów jako pierwszy linię mety przekroczył Piotr Rybiałek z Gogolina, osiągając czas 16:21, drugie miejsce zajął Kamil Kawalerski z Łukawiec z czasem 16:26, a najniższe miejsce na podium osiągnął Sławomir Urbański z Łęk Opatowskich z czasem 17:08.