sobota, 11 maja 2024 19:57

Młodzi badmintoniści z Kędzierzyna-Koźla wywalczyli medale w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci

W Głubczycach odbył się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w mini badmintonie. Nasze miasto reprezentowały dzieci z PSP 11 i PSP 19. Pięcioro wróciło z medalami.

Złoty medal zdobyła w U9 Kinga Paćko PSP 19, srebrny w U11 Natalia Paras PSP 19, brązowe w U9 Bianka Barczak, Wiktor Kiebzak oraz w U11 Oskar Żyra, wszyscy PSP 11. Cała piątka to zawodnicy MMKS Kędzierzyn-Koźle. Mistrzynią województwa i złoty medal w U11 zdobyła kolejna reprezentantka MMKS utytułowana, Oliwia Szczerska, uczennica Sportowej Szkoły Podstawowej w Krapkowicach.