czwartek, 9 maja 2024 06:23

Plenerowe ściganie w Śródmieściu. Ponad dwustu biegaczy na linii startu „Gaz-Systemu na piątkę!”

Za nami dziewiąta edycja biegu „Gaz-Systemu na piątkę!”. Na linii startu głównych zawodów stanęło ponad 200 uczestników.

Jako pierwszy na mecie zameldował się Daniel Kokot z Ozimka, który na pokonanie przełajowej trasy o długości 5 kilometrów potrzebował 17 minut i 31 sekund. Drugie miejsce zajął Łukasz Błach z Kędzierzyna-Koźla (17:33), a podium zamknął Krzysztof Rejman z Łowkowic (19:24).

Wśród pań bezkonkurencyjna była Kelli Smith (20:49), druga była Magdalena Giet z Dziergowic (20:57), na najniższym stopniu podium stanęła Magdalena Furcińska (23:42).