poniedziałek, 13 maja 2024 07:51

Sportowe Mikołajki w Gościęcinie. Cztery zespoły rywalizowały w amatorskim turnieju siatkówki

Zaproszenie klubu z Gościęcina przyjęły drużyny z Kędzierzyna-Koźla, Lisięcic i Opola. Choć turniej miał towarzyski charakter, to uczestnicy dali z siebie wszystko, przy okazji świetnie się bawiąc.

Zawody zorganizowała Polonia Gościęcin, która do turnieju zaprosiła ekipy Huraganu Opole, Gladiatorów z Kentaki i LZS Lisięcice. Zespoły grały systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Zwycięzcami okazali się gracze z Kędzierzyna-Koźla, ale żadna z drużyn nie wracała do domów z pustymi rękami. Dzięki wsparciu urzędu gminy w Pawłowiczkach ekipy otrzymały puchary i medale.

tvhd 21.12.2022 23:40
Puste trybuny to raczej zasługa marketingu zaksy.

On 21.12.2022 13:58
Akurat Paszycki to jedyny pozytyw tej drużyny.

Realista 21.12.2022 12:08
Szkoda słów i straconego czasu na oglądanie tych wypocin. Kto ustala harmonogram i godziny rozgrywania meczów przez cały okres mistrzostw świata w piłce nożnej? Jak można dopuścić do tego by mistrz ligi europy grał przez przy pustych trybunach bo tak chce polsat ustalając godziny, przy pustych trybunach to można grać sparingi a nie walczyć o punkty i taki jest efekt, totalny zjazd formy.

taki sobie kibic 21.12.2022 11:33
Ktoś musi ponieść odpowiedzialność za taki stan zespołu. W tej chwili brakuje dwóch środkowych i przyjmującego a więc połowy zespołu. Smith jest już schyłkowym zawodnikiem, Paszycki też. Obaj prezentują dobrą formę, ale tylko na miarę zespołów średnich. Za Semeniuka potrzeba kogoś z najwyższej półki. Juantorena raczej nie przyjdzie, i dobrze, bo to byłby kolejny "Lanza" PlusLigi. Kto więc wypełni lukę po Kamilu? Ale czy zaistnieje chemia w tym zespole, nawet po zakontraktowaniu dobrego gracza? Widziałem wczoraj po meczu minę trenera i chyba zastanawia się, czy będzie trenerem, bo przyszedł do czołowej drużyny Europy a obecnie "leją" go polscy trenerzy. Tak czy inaczej, ten zespół w bieżącym sezonie nic nie ugra a przyszłym skład się posypie.

Set i mecz 21.12.2022 08:50
Prezesie Zaksy my kibice"dziękujemy"za prezenty świąteczne i Noworoczne które dostaliśmy od Pana w ostatnim tygodniu!Chodzi o poziom gry jaką prezentuje 2 krotny Mistrz Europy Zaksa,ta "cudowna"metamorfoza gry Zaksy to Pana "zasługa"to Pan dobiera sobie pracowników np.Sammelvuo trener z Bułgarem który miał zastąpić K.Semeniuka jest też Holender który ma problemy aby przy zagrywce trafić w plac gry a płacić im trzeba w € za za taką grę??? Panie prezesiku(gdyż PREZESEM był p.S.Świderski!)udało się panu rozwalić ten mocny team jakim BYŁA Zaksa!Naj lepszym prezentem dla dobra klubu i kibiców,była by DYMISJA pana i trenera Sammelwuo!👎😞😱

🇨🇵 ZAKSA 🇨🇵 21.12.2022 00:20
Już się nawet nie chce człowiekowi pisać o tym samym non stop. Co wypracują kilkupunktową przewagę to zaraz ją tracą. Na te męki z tymi słabszymi zespołami nie da się już patrzeć. Lali takie zespoły zazwyczaj szybko a teraz są zagubieni na tym boisku jak dzieci we mgle. Żeby tyle razy oddawać te punkty w tak głupi sposób i trwonić tą przewagę to się w kuli nie mieści. Tłukli się 42 minuty w tym pierwszym secie i nawalili w galoty znowu w końcówce a było kilka szans na skończenie seta w normalny sposób. Było 22-18 i 23-20. To jak mają grać taką żenadę to powinni wyjść rezerwowym składem. Przynajmniej podstawowi zawodnicy odpoczą i się zregenerują. Będzie jakiś pożytek z tego. Jak się wystawia podstawowy skład to po to by szybko i sprawnie wygrać. Trener to się chyba w ogóle zagubił i sam nie wie kto jest w jakiej formie. Zespół jest w ogóle nie przygotowany do sezonu. Od święta zagrają w miarę dobry mecz a tak to jest dramat co oni z tej drużyny zrobili. Dobrze, że się ogarnęli w końcówce drugiego seta. W trzecim już lepiej zaczęli grać od początku i od razu były spora przewaga. Dobrze, że jej nie roztrwonili i pewnie wygrali tego seta. Jakby nie spaprali końcówki pierwszego seta to byłoby spokojnie 3-0. I tak się powinno kończyć takie mecze. Zamiast tego znowu zaczęli mieć pełne gaciei i przegrali kolejnego seta.. Potem była już kolejna kompromitacja i przegrany piąty set i cały mecz. Zamiast zdobyć pewne 6 punktów w dwóch pierwszych meczach rundy rewanżowej że zdecydowanie słabszymi drużynami to ponownie się skompromitowali i przegrali drugi mecz z rzędu zdobywając tylko 2 punkty w dwóch meczach. Najwyższy czas na jakąś reakcję zarządu, bo chyba z czegoś wynika tą żenującą grą. Kaczmarek bez formy, trener nieprzytomny, rezerwowa to jakaś tragedia itd można wymieniać. Ileż można ten cyrk ciągnąć. Trzeba zacząć działać i wyciągać wnioski bo każdy nas będzie zaraz lał w tej lidze z tak marną grą.

On 20.12.2022 23:30
Trener out, prezes out bo kolejne mecze bedziemy do 0 dostawać. Walka o pozostanie w 8 będzie zaciekła :) Kaczmarek bez formy, Smith to samo, Żaliński jak zwykle. A ławka pełna.... obcokrajowców, brawo duet prezes + trener. Przykro to oglądać, teraz to nawet mecz z Bielskiem będzie 50/50

Rafał 20.12.2022 23:28
Powtórzę to co pisałem parę tygodni temu,prezes klubu i trener do wywalenia za kontrakt tego Bułgara za Semeniuka,na co czeka właściciel i główny sponsor?.