W tej sprawie odbyło się już spotkanie z przewodniczącą Rady Osiedla Zachód oraz projektantką. Wspólnie omówiono możliwe warianty zagospodarowania.

Pędzel to masz między racicami platpryszczu. Nie dotarło do tej pustej mózgownicy jeszcze? Smaruj pod latarnię, bo klienci czekają.

winiarski 08.05.2022 22:45
pispendzlu, do kościółka i poklęczeć na posadzce.

Siatka 08.05.2022 18:07
Obywatel Pl. Zgadzam się z Bolkiem&Lolkiem że jesteś Pajacem,gdyż ty widzisz u libero gumę którą żuje w czasie meczu,a nie widzisz jego bardzo dobrej gry na parkiecie,daleko ci do siatkówki i spadaj z tego forum!

Bolek&Lolek 08.05.2022 17:49
Do"Obywatel P."Jeżeli dla ciebie ważne jest to że jeden z najlepszych libero na świecie żuje gumę,to dla mnie jesteś Pajacem który nie ma pojęcia o siatkówce ! Czuwaj!

Tomexx 08.05.2022 17:07
Ma szczęście Obywatel P nie jest selekcjonerem tej drużyny bo bylibyśmy w takiej czarnej dupie jak resovia lub niżej. Lepszy libero od Zatorskiego, kapitalna gra! Pozdrawiam prawdziwych kibiców z wiedzą o siatkówce

KAPUŚNIAKU 08.05.2022 13:41
Daruj sobie te smuty, jak nie masz nic sensownego do spłodzenia. Mnie tam akurat najbardziej obchodzi na co patrzyłeś. Dobrze, że nie w lustro trutniu.

Obywatel P. 07.05.2022 23:08
Zmienić Libero bo denerwuje ludzi odnośnie swoimi zdolnościami no i to wieczne mielenie gębą jak by był wiecznie głodny.

Zdziczała Kałowa 07.05.2022 22:26
ręcznie

ŻURU 07.05.2022 21:27
PA abo jak Daruj sobie komentarze.Też patrzyliśmy na mecz.

Krawcowa Zdzisława 07.05.2022 19:14
O! Kaczmarek koszulkę zeszył.

☞ 兀?? ☜ 07.05.2022 17:25
Zaksa prowadziła 4-1 w pierwszym secie a potem ich jakaś zapaść dopadła i zapomnieli jak się gra. Znowu głupie błędy i set na straty. W drugim secie po wcześniejszym maraźmie wyszli bardziej pobudzeni na boisko. Wypracowali sobie przewagę kilku punktów, którą stopniowo powiększali, pewnie wygrywając seta do 16. Początek trzeciego seta wyrównany i walka punkt za punkt. Kilka błędów Zaksy i Jastrzębie odskakuje na 12-9. Potem znowu zapaść Zaksy i robi się 21-15 dla Jastrzębia. Część strat zostaje odrobiona ale niestety set trzema punktami w plecy. Mocne otwarcie Zaksy w czwartym secie i 4 punkty przewagi na pierwszej przerwie dla Jastrzębia i sześć na drugiej. Następuje powtórka z drugiego seta i systematyczne powiększanie przewagi Zaksy. Jastrzębie w tym secie zostaje zdeklasowane przegrywając go do 12. Piątego seta Zaksa zaczyna od dwóch punktów przewagi ale zaraz jest remis. Przy zmianie stron jest 8-7 dla Zaksy. Kolejne akcje i remis po 10. Czas dla Zaksy. Kolejne dwa punkty dla naszych i czas dla Jastrzębia. I znowu remis po dwóch punktach dla Jastrzębia. Drugi czas dla Zaksy. Emocjonująca końcówka seta, w której gramy na przewagi i wygrywamy 18-16 po bloku na Hadravie. Brawo Zaksa!!! Teraz zregenerować siły i do boju w trzecim meczu.