Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 30 września 2024 09:33
Reklama
Reklama

Szpital uruchomił specjalny numer telefonu dla pacjentów, którzy przez epidemię nie zostali przyjęci

Szpital uruchomił specjalny numer telefonu dla pacjentów, którzy przez epidemię nie zostali przyjęci
W pierwszej połowie marca kozielski szpital został przekształcony w placówkę jednoimienną zakaźną dla pacjentów z koronawirusem. Od tamtej pory aż do poniedziałku 22 czerwca nie odbywały się zaplanowane przyjęcia.

Szpital w Kędzierzynie-Koźlu wykonuje różnego rodzaju zabiegi i operacje. W przypadku niektórych z nich wiąże się to z długim oczekiwaniem. Tu dobra wiadomość dla pacjentów - terminy nie przepadły. Osoby, które miały planowane przyjęcie do szpitala w Koźlu przed epidemią koronawirusa, będą sukcesywnie przyjmowane zgodnie z ustaleniem i wskazaniami medycznymi. By poprawić komunikację szpital wprowadził specjalny nr telefonu, pod którym uzyskać można wszelkie informacje związane z planowanym przyjęciem: 690 694 999. Jest czynny od godz. 7.30 do 14.30 w dni robocze.


przyjecia do szpitala

przyjecia do szpitala


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Koźlanin 08.07.2020 10:25
Idź i się pomódl w kościele jak jesteś świętojebliwy,a nie wypisywać jakieś herezje. Chyba za dużo mszalnego spożyłeś.

Bolek&Lolek 08.07.2020 10:23
Panowie biznesmeni p.Senator B.Godyla,p.R.Węgrzyn i p.M.Nowak powinni sami za sponsorować rower o którym marzy p.Łukasz Ledwoch a nie nawoływać do zbiórki pieniędzy!Wstydżcie się panowie biznesmeni(???)

jajko 08.07.2020 10:17
Prawdziwy do bólu !!!

Koźlak Centrum 08.07.2020 07:59
Osobom*. Proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka, zawsze jest szansa na jakąś zmianę.

Mieszkaniec 08.07.2020 07:56
Skoro tak Cię to oburza, to trzeba było iść i podzielić się osobiście Swoim zdaniem, a nie pisać o wykorzystywaniu na forum. Wyraźnie jest napisane, że ten chłopak chciał się spotkać z Trzaskowskim, a nie odwrotnie! Naucz się czytać ze zrozumieniem, a dopiero później wygłaszaj Swoje oburzenie.

ɐɔʎzɔoɯs 08.07.2020 06:59
Koźlanin pisze jak byk że to było jego marzenie!

jajco 08.07.2020 00:33
Ohydny jest ten komentarz.

Rafal 07.07.2020 23:36
Myślałem że to jest portal informacyjny o lokalnych wydarzeniach a tu reklama wyborcza się ukazała. Jestem ciekaw czy gdyby nie wybory panTrzaskowski tak chętnie by się integrował z osobami pokrzywdzonymi przez los.

Mirosław 07.07.2020 22:48
JAŁMUŻNA (6, 2–4) 2 Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. 3 Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, 4 aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. 2–4. Kto daje jałmużnę, winien to czynić z największą dyskrecją, w pełnym zatroskaniu jedynie o to, by sprawić ulgę bliźniemu, bez żadnego rozgłosu. Wartość jałmużny ma bowiem oceniać tylko Bóg, a nie ludzie. I nie trzeba też Bogu przypominać tego, co się komu dało. Tak bowiem postępował ów faryzeusz z przypowieści, wyliczając Bogu swoje rzekomo dobre uczynki. Powiedział o nim Chrystus, że nie odszedł do domu usprawiedliwiony (por. Łk 18,14)

Mirosław 07.07.2020 22:37
Zastanawiające że rezydujące kilkaset metrów opodal Siostry Urszulanki od dziesięcioleci zajmujące się zupełnie bezinteresownie , codziennie i 24 godziny na dobę ,naszymi dotkniętymi kalectwem braćmi nie wpadły na pomysł by lansować się na swoich podopiecznych. Może tu przebiega subtelna granica między prawdziwą empatyczną miłością bliźniego a... cynizmem i nikczemnością ? Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

Koźlanin 07.07.2020 21:33
Współczuje temu młodemu niepełnosprawnemu chłopakowi. Brzydkie jest wykorzystywanie osób niepełnosprawnych do uprawiania polityki... Wmawianie społeczeństwu ,a zwłaszcza ludziom z niesprawnościami ,że im pomogą czy pomagają jest ohydne. Od roku 1990 zaczęto likwidować wiele zakładów w tym spółdzielnie inwalidów, gdzie osoby o różnym stopniu kalectwa mogły się spotykać i razem pracować, po prostu te osoby czuły się potrzebne. W samym Kędzierzynie-Koźlu były cztery takie spółdzielnie: im. Świerczewskiego później Inparco, Braille'a i istniejące do dziś Inmet i Odnowa. A dzisiejsza rabunkowa polityka nie uwzględnia potrzeb tego typu ludzi. Mało tego, nie powstają ,żadne miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Często te osoby, które już mają zatrudnienie są zwyczajnie wykorzystywane np. w sferze ochrony. Za niewielkie pobory, chociaż pracodawcy biorą za nich dodatkowe pieniądze z funduszu PFRON. Prawda jest taka ,że politycy mają gdzieś zdrowe społeczeństwo, a co dopiero z niepełnosprawnościami. Chociaż coraz więcej ludzi choruje, to się im utrudnia możliwość leczenia... Osobą z kalectwem, zabiera się renty ,a nawet orzeczenie o niepełnosprawności - tym samym ci ludzie stają się zdrowymi.

mimi 07.07.2020 20:48
masakra jak widzę kto stoi koło trzaska to odechciewa mi się na niego głosować. zdejmicie tego lesbijke przecież to wstyd

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ