Życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne poseł Katarzyny Czochary dla Czytelników KK24.pl

5

5 KOMENTARZE

  1. Dziękuję, moje marzenia to dalszy upadek PiS, tak by bez trosk i pośpiechu mogli oddać się medytacji w zakładach karnych, a o pomyślność wolnych ludzi nie będziecie musieli się już martwić.

    • Twoje niedoczekanie platsztormiaku. Zielona wyspa bis mu się marzy z wodzem ryżym na czele. Jeszcze by tego brakowało. Wtedy wszystko znowu zaczną likwidować. Upodlą zwykłych ludzi. Zęby w ścianę i reforma. Myślisz, że nikt już nie pamięta tego dziadostwa? Nie wszyscy biegali z pieluchą na tyłku wtedy i wchodzili na nocnik po drabinie.

      • Ten kraj to siedlisko ciemnoty i zabobonu, w którym miejscu chcę POwrotu, absolwencie 4 klas przysposobienia partyjnego prowadzonego przez wykształconego komunistę – pomocnika żydowskiego szewca.

    • Czyli chcecie by PO rządziło ? Rozumiem pobiegniecie na wybory i wrzucicie do urny głos na PO. Więc macie sklerozę jak większość społeczeństwa. Zapomnieliście obywatelu jak biegliście do wyborów by wrzucić głos do urny na PIS 2015 roku bo mieliście dość rządów rudego… Tylko nie zapszeczajcie bo są dowody. Za cztery lata będziecie mieli dość PO i znowu zaglosujecie na PIS tyle że Kaczyński już będzie za stary. Radzę wam zmieńcie poglądy towarzyszu niedoli ;-).

  2. Ta Pani ma chyba 22 lata. Młoda, jeszcze tyle lat w służbie Polsce i narodowi polskiemu. Życzę żeby nie musiała się tyle męczyć.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj