Zwarcie instalacji i zadymienie w urzędzie miasta. Pracownicy zostali ewakuowani z budynku

5

W poniedziałek po godzinie 13 strażacy otrzymali zgłoszenie o dużym zadymieniu w budynku głównym urzędu miasta przy ulicy Grzegorza Piramowicza.

Na miejscu działały cztery zastępy straży pożarnej, podjęto decyzję o ewakuacji osób znajdujących się w budynku. Rozpoznanie wykazało, że w jednym z pomieszczeń doszło do zwarcia instalacji elektrycznej, które skutkowało dużym zadymieniem. W wyniku awarii nikt nie ucierpiał, pracownicy mogą powrócić do swoich biur.

5 KOMENTARZE

  1. tylko czekać aż pisowscy ujadacze wzorując się na Warszawie oskarżą Panią Prezydent o to że nie dopilnowała „tego kabla”, naślą ABW do sprawdzenia nieprawidłowości dotyczących „tego kabla”, oskarżą ją o nieprawidłową ewakuację pracowników i dotrą do faktur żeby sprawdzić gdzie ten kabel w latach 90-tych został kupiony, przez kogo, dlaczego tak tanio, dlaczego tak drogo… A na koniec się okaże, że jej w tym dniu nie było w pracy…

    • Przestań ujadać plafonie. Pewnie brakuje ci zielonej wyspy. To były czasy jak rudy pasa ludziom kazał zaciakać. A jaki dobrobyt był wtedy.

    • Ale wszyscy wiedzą „kto i kiedy zakupił ten kabel” – kierownik inwestycji odpowiedzialny za szumny remont gmachu jest w zarządzie – naprawdę nie trzeba daleko szukać. Tylko…czy ktos będzie chciał szukać winnych? Oberwie przysłowiowy pan Zdzisio. Jak zwykle. Nie ma co się ekscytować.

  2. Przepraszam bardzo koźlak ale to nie na temat napisałeś. Prowokujesz takich samych oszołomów jak ty tyle ,że z przeciwnej opcji politycznej. PIS czy PO to jedna banda i w końcu dajcie sobie to powiedzieć. Tylko umiecie pisać PiSiarze na POwców i odwrotnie. Zmieńcie płytę bo to już się zacina. I przestańcie do cholery pisać jeden prowokując drugiego. Co z was za ludzie ? To w kogo wierzycie czy jakiej opcji politycznej sympatyzujecie to wasza prywatna sprawa i nie używajcie tego jeden przeciw drugiemu. Wystarczy ,że w tym pudełku zwanym tv robią taki cyrk. A wy bądźcie mądrzejszy….

  3. Nie wiedziałem że brak konserwacji skrzynek elektrycznych ma coś wspólnego z polityką?no chyba że instalacja była robiona przez znajomka który zresztą był wczorajszy😂

Skomentuj