Zostawiłeś coś na pływalni? Pamiętaj, masz miesiąc, aby to odebrać, potem będzie za późno

3

Czepki, okulary, klapki, kąpielówki, czy koszulki… na pływalni zostają różne rzeczy. Dzieci o niech nie pamiętają, a rodzice szukają. Zagubione rzeczy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przetrzymuje tylko przez miesiąc, później trafiają do śmieci. 

Każdy rodzic doskonale wie, że dzieci często zostawiają część swojej garderoby na pływalni. Gubią przeróżne rzeczy, najczęściej są to klapki, kąpielówki, okularki do pływania, ale i kurtki, bluzy, czy spodenki. Warto od razu przeglądać rzeczy naszego dziecka, ale i nie tylko, bo i nam dorosłym również się zdarza zapomnieć czegoś po wyczerpującym pływaniu.

Zagubione rzeczy możemy oczywiście odebrać na pływalni, lecz mamy na to miesiąc. Po tym okresie wszystkie rzeczy lądują w koszu na śmieci.

W związku z pandemią mamy swoje procedury, dlatego znalezione rzeczy oznaczamy datą i przetrzymujemy w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu przez okres 30 dni. W tym czasie można je odebrać. Nasza obsługa jest zawsze pomocna w tej kwestii. Po upływie 30 dni musimy je wyrzucić. Pozostawionych na naszej pływalni rzeczy jest naprawdę bardzo dużo, nie mamy możliwości ich składowania – mówi Maciej Damboń, kierownik pływalni.

3 KOMENTARZE

  1. Taki kraj, po 30 dniach to już nawet covid zniknie z tych ciuchów, naprawdę nie da się z tego wyselekcjonować rzeczy dobrej jakości, wyprać i zawieźć do domu dziecka czy w inne miejsce gdzie ktoś to przyjmie z uśmiechem?

Skomentuj