Zobaczyli, jak obcy mężczyzna wchodzi z dziećmi do bunkra. Interwencja policji w Koźlu

17

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla interweniowali wczoraj w rejonie ulicy Skarbowej. Świadkowie widzieli, jak obcy mężczyzna wchodzi z dziećmi do betonowego bunkra.

Zdarzenie miało miejsce po godz. 17. Trójka dzieci została zaczepiona przez starszego mężczyznę. Świadkowie zobaczyli, jak razem wchodzą do schronu. Wezwano policję, która bardzo szybko pojawiła się na miejscu.

Mężczyzna został zatrzymany. Dzieciom nic się nie stało. Trwa wyjaśnianie, co dokładnie zaszło i czy mężczyzna dopuścił się czynu zabronionego.

17 KOMENTARZE

 1. Wiadomo że w takiej sytuacji lepiej reagować, natomiast warto też zwrócić uwagę jak obecna poprawność wpływa na relacje międzyludzkie. Możliwe że ten starszy Pan chciał tylko opowiedzieć dzieciom o podziemnych tunelach w Koźlu. Strach się odezwać do dziecka czy kobiety żeby nie zostać o coś oskarżonym.

 2. Opowiedzieć o tunelach w Kozlu dzieciom ? To jakiś żart co pani pisze. Bo ten starszy pan jak został zapytany o to co robi w tym miejscu z dziećmi , wystraszony wsiadł na rower i zaczął uciekac!!! Raczej tak nie zachowałby się pan od historii, nie uważa pani? Dopiero dzięki wzorowej reakcji jednej pani został zatrzymany przez policję .Brawa bo tylko ta jedyna kobieta zwróciła uwagę na na ta cała sytuacje .

  • Fakt próby ucieczki podejrzanego został pominięty w artykule. Z mojego komentarza jasno wynika że pochwalam postawę Pani która zadzwoniła po policję. Jedynie boli mnie obecna rzeczywistość w której można zostać szybko osądzonym mimo szczerych i dobrych intencji. Dzięki temu mamy obraz wiecznie niezadowolonego i mrukliwego Polaka, który tylko czeka żeby komuś wbić szpilę.

 3. Dzisiaj zaatakował mnie cygan, kupowałam kebaba i nie odpowiedziałam mu na pytanie,które mi zadał, zwyzywał mnie od ku..ew i innych, tylko dlatego,że mu nie odpowiedziałam. Dramat, co się dzieje na ulicach K-K, a z cyganami już dawno powinno się zrobić porządek. Czesi sobie poradzili.

 4. Jeżeli nic się nie stało tonic mu nie zrobią.
  A tak na marginesie w USA pedofile są rejestrowani i okoliczni mieszkańcy są o tym informowani.
  A w niektórych stanach przy recydywie pedofil dostaje karę śmierci.

 5. Te wiadomości to stylistyczne koszmary! Trywialne i infantylne, zupełnie nieciekawe! Elmo, jak mu się zachce, napisze fajny tekst, reszta to dramat… wychodzę

 6. Przyszlo to az z indi, do dzis pala bengalskie ognie ( ogniska ) i tancza Roma Roma, marza o transporcie w wozach Drzymaly- w czechach mieszkaja na peryferiach, czeski rzad ma jaja!!

Skomentuj