Zobacz, czy rozpoznajesz złodzieja. Wyniósł ze sklepu towar o wartości kilkuset złotych

11

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej. Do przestępstwa doszło w lutym 2019 roku, w jednym z marketów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem osoby, która jest podejrzewana o ten czyn. Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 77 472 46 03.

Do kradzieży doszło 6 lutego, w jednym z marketów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Jak ustalili policjanci, po godzinie 18:00 do sklepu przyszedł mężczyzna, który schował pod ubrania oraz do torby słodycze i alkohol o wartości ponad 760 złotych. Po czym, nie płacąc za towar szybko opuścił sklep.

Kradzież tę zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem podejrzewanego mężczyzny.

Niezależnie od prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają tego mężczyznę, lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży o kontakt telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03.

Źródło: Policja Kędzierzyn-Koźle

11 KOMENTARZE

  1. Nie wiem o co chodzi z tymi zdjęciami ekranów. Kilka lat temu pracowałem w ochronie, również na stanowisku operatora monitoringu i nigdy nie było problemu z dostępem do danych. Był potrzebny wizerunek sprawcy/podejrzanego, to się bez problemu wybierało najostrzejszą, najwyraźniejszą klatkę z materiału wideo i wszystko było widać, mimo iż rozdzielczość nie powalała. Wydruki na papierze się robiło, wkładało taką fotkę za szybę żeby chłopaki mieli typa na rzut oka w celach porównawczych, a tu po raz kolejny zdjęcie ekranu monitora zrobione komórką.

  2. Zdjęcie zrobione długopisem, ale w sumie widać: koleś ma nos, oczy, jakieś włosy (może perukę). Ta zielona torba go zgubiła. Jutro sam się zgłosi i przyjedzie z Torunia.

Skomentuj