Znowu włamanie do kantoru w Kędzierzynie-Koźlu. Policja szuka sprawców

3

W nocy ze środy na czwartek doszło do włamania do kantoru znajdującego się przy ulicy Wojska Polskiego w Kędzierzynie-Koźlu. To drugie takie zdarzenie w tej okolicy w ostatnim okresie.

Zaledwie 19 lipca złodzieje dokonali brawurowego włamania do kantoru po drugiej stronie ulicy – szklane drzwi do budynku staranowali kradzionym samochodem, który potem porzucili.

Teraz złodzieje zaatakowali ponownie. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, włamanie zauważono dopiero rano, gdy pracownicy próbowali dostać się do budynku, w którym znajdują się także inne punkty handlowe i usługowe. Na miejsce została wezwana policja.

Na chwilę obecną funkcjonariusze potwierdzają jedynie, iż w kantorze doszło do kradzieży z włamaniem. Ze względu na dobro dochodzenia nie zdradzają jednak, jaka kwota mogła paść łupem złodziei.

3 KOMENTARZE

  1. A czemu w centrum miasta, w takim punkcie nie ma monitoringu kamerowego? Czy w środku zwykłego czujnika ruchu, który wyciem zaalarmuje okolicę? XXI wiek a tu „jakzakrólaćwieczka”!! W ciche, bezwietrzne noce alarm w tym miejscu usłyszeli by i na Wojska Polskiego 18…

Skomentuj