Znów rekordowa liczba zarażeń koronawirusem. Trzy nowe przypadki w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim

7

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o 726 nowych zakażeniach COVID-19 i 18 ofiarach śmiertelnych pandemii. To najwyższa liczba zachorowań od początku pandemii w kraju.

W województwie opolskim nie odnotowano zgonów, których przyczyną byłby koronawirus, liczba osób chorych na COVID-19 wzrosła aż o 25. Trzy zachorowania potwierdzono w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, gdzie koronawirusa zdiagnozowano u kobiety i mężczyzny w sile wieku oraz mężczyzny w wieku senioralnym. Cała trójka jest w dobrym stanie i nie wymaga hospitalizacji, przebywa w izolacji domowej.

Od początku pandemii w województwie opolskim potwierdzono 1260 przypadków zarażenia koronawirusem oraz 57 ofiar śmiertelnych COVID-19.

7 KOMENTARZE

  1. W latach 60 w Kędzierzynie na przeciwko domu towarowego stała Pani z saturatorem sprzedawała wodę prosto z sieci z sokiem albo bez. Następnie pobieżnie opłukała szklankę zimną wodą z której wszyscy pili.W barach piwo z kufla pobieżnie opłukane w zimnej wodzie.Zero dezynfekcji w dzisiejszym wydaniu jakoś nikt nie chorował najwyżej dostał sraczki. A teraz maseczki płyny dezynfekujące, rękawiczki Bóg wie co jeszcze ktoś tu z nas robi w balona nie wnuczka moja mówi że w konia.

Skomentuj