Znów rekordowa liczba zakażeń koronawirusem. W powiecie kędzierzyńsko-kozielskim zachorowały trzy osoby

12

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę o 843 nowych zakażeniach COVID-19 i 13 ofiarach śmiertelnych pandemii. To najwyższa liczba zachorowań od początku pandemii w kraju.

W województwie opolskim nie odnotowano zgonów, których przyczyną byłby koronawirus, liczba osób chorych na COVID-19 wzrosła 17. Trzy zachorowania potwierdzono w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, gdzie koronawirusa zdiagnozowano u kobiety i mężczyzny w średnim wieku oraz u pani w sile wieku. Ich stan jest dobry, przebywają w izolacji domowej.

Od początku pandemii w województwie opolskim potwierdzono 1303 przypadków zarażenia koronawirusem oraz 58 ofiar śmiertelnych COVID-19.

12 KOMENTARZE

 1. A przed wyborami: nie ma wirusa, wirus się cofa, idźcie hucznie na wybory! Alerty w telefonach o wyborach a jak was kolejny raz wykorzystali dla swojego dobra(bo kolejny raz wybieracie tych samych) to wzrost zakażeń, zamykanie miast, kolejny raz daliście się zrobić w bambuko, ale wy może lubicie być pod butem? Ja nie biorę udziału w iluzji zwanej głosowaniem :) teraz tylko czekać i zdjęcia robić jak będziecie się ustawiać po szczepionkę i żyć na kolanach. Oczywiscie mnie i mi podobnych juz pewnie nie bedzie na świecie, bo my wolimy umrzeć niż żyć jak niewolnik, ale wam to juz weszło w krew, przez kosciołek, rzady i wojny. Powstańcy i ludzie którzy walczyli o wolność w grobie się przewracją przez to jak dajecie sobą manipulować i to jak kłamliwy rząd każe wam robić coś co przed niczym nie chroni, tylko szkodzi a wy jak te zahipnotyzowane barany idziecie w to :) brawo wy. Nie pozdrawiam

  • Nieobecni nie mają prawa głosu… Przez Ciebie i Tobie podobnych wybierana zostaje władza, którą później poddajesz krytyce. Nie głosujesz-dziób na kłódkę.

   • Chlopie co ty gadasz? Nie jestem ani zs po ani za pis. Głosując na nich oddajesz im swój głos i nic nie możesz zrobić. Wyedukuj się a nie powtarzasz slogany telewizyjne. Ja ich chociaż moge teraz zaskarżyć za to i tamto a ty i reszta nie bo zrzekliscie się glosu na rzecz judy czy innego zdrajcy. Zreszta na kogo tu głosować? Na ludzi których ci sa system wybiera a ty masz tylko iluzje wyboru? Dowiedz sie czemu nie dopuscili Starosielca Romualda to zobaczysz patologie iluzji wyborów. Niewolnicy maja myśleć że są wolni a niestety nie są. Sprawdź to i wróc do dyskusji

    • Faktycznie duża sprawa… Pokaż mi konkretnie jakie sankcje czekają askarżonych za „to i tamto” chyba, że drogi Panie piszesz z Gliwickiej 33 w Rybniku to proponuję czym prędzej zażyć leki.

 2. Dlaczego mam dziwne wrażenie, że większość zgonów, nawet tych nie związanych z wirusem, przypisuje się właśnie jemu?

  Napiszcie kiedyś artykuł, porównując zgony z powodu koronawirusa z innymi chorobami.. I to też z doby..

  Setki ludzi umiera dziennie na raka wywołanego paleniem tytoniu, ale tego nam nie zabronią.. Kilka osób umrze pośrednio na koronawirusa i każą nosić maski, które jak wiemy ch.. dają, bo w zamknietym, dajmy na to autobusie, jak ktoś jest zarażony i nawet jeśli ma maseczkę, to każdy w autobusie jest zarażony.. Maseczki przepuszczają wszystko bokami i nad nosem(wniosek z obserwacji).. W warunkach powietrznych naszego miasta trzebaby ją zmieniać co 5minut, żeby nie dusić się swoimi wyziewami, co może wywołać infekcje grzybicze.. Powodzenia życzę z grzybicą dróg oddechowych..

 3. Coronawirus świrus skończcie już ludzi straszyć więcej ludzi ginie w wypadkach samochodowych. Przykład Guwernatora w ostatnim tygodniu z USA pierwszy test wykazuje wirusa drugi w ciągu 12 godzin wirusa niema. Pytam się ilu ludziom po takich testach wmówiono że mają to coś? Powinni słono odszkodowania płacić za zniewolenie tych ludzi. A te pseudo doktory które to teraz tylko wirusem się zajmują nie patrząc na innych pacjentów niech spojrzą najpierw tym chorym na inne choroby prosto w oczy bo ludzie umierają na raka udar czy zawał a ta kasta pisze że na coronę.

 4. Doktor z zamiłowania określił sprawę bardzo trafnie,ludzie pozwalają się zastraszać mediom,mam radę,róbcie wszystko,pracujcie,pijcie wódkę,palcie papierosy,wyjeżdżajcie na wakacje,róbcie co tylko chcecie ale pod żadnym pozorem nie wyłaczączajcie telewizora,on Wam powie jak macie myśleć.Polecam książkę Fałszywa pandemia,może nawet warto wrócić do Orwella Rok 1984

 5. Ruch samochodowy jest bardzo śmiercionośny w tym kraju. Nikt tego nie stara się nawet zmienić, widział ktoś ostatnio suszarki w akcji, bo masowe dmuchawce są pochowane bo corona…

  ALE statystycznie aż 14 osób DZIENNIE popełnia skuteczne SAMOBÓJSTWO, a prób jest więcej. Czy PiS coś ma zamiar z tym zrobić? Prezydent mówi o miłości, no jest to jakiś tam argument, PREZES regularnie się modli (domyślam się, że za naród), a statystyka nie ulega poprawie w w/w problemach.

Skomentuj