Znany historyk przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla. Prelekcja prof. Jana Żaryna

8

Prof. Jan Żaryn, znany historyk specjalizujący się w historii polskiego kościoła w XX w. oraz narodowych ruchów politycznych, a także powojennej emigracji politycznej, przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla z prelekcją.

Spotkanie z historykiem z okazji obchodzonego w tym roku 100-lecia odzyskania niepodległości organizuje senator Grzegorz Peczkis. Odbędzie się 26 stycznia o godz. 16.30 w kozielskim Kinie Twierdza. Wstęp wolny.

8 KOMENTARZE

  1. Widziałam go wczoraj w TVN. Pytany o sytuację neonazistowskiego świętowania pod Wodzisławiem wił się jak piskorz przed Moniką Olejnik. Polecam, pewnie jest gdzieś w internetach…

  2. No no no odważny ten pan . Kędzierzynianie na pewno dobrze zapamiętają tego pana . Szanuję was dlatego nie będę używał łaciny kuchennej. Ale ten pan to NIC.

  3. Widzę że warto wpaść na imprezę, jeśli wszystkie lewackie szumowiny są takie głośne w tej sprawie, oznacza to że Pan Jan ma coś ciekawego do powiedzenia.

  4. Mów za siebie, bo sam tu nie mieszkasz. Szanować należy każdego a twoje poglądy, to wyłącznie twoja sprawa. Za młody jesteś, by wiedzieć co to urawniłowka a zachowujesz się tak jakbyś miał monopol na nieomylność. Warto byśmy różnili się pięknie z korzyścią dla wszystkich. Jeżeli będziesz na spotkaniu, to oczekuję, że błyśniesz również intelektem.

Skomentuj