Znani kędzierzynianie na scenie. Już w niedzielę niezwykły koncert charytatywny dla hospicjum

5
Koncert charytatywny w 2015 roku.

„Manewry miłosne” to najpiękniejsze utwory o miłości w wykonaniu znanych osobistości z Kędzierzyna-Koźla. Zapraszamy na koncert charytatywny, który odbędzie się w dniu 12 maja o godz. 16.00 i 18.00. Bilety w cenie co najmniej 30 zł do nabycia w kasach kin MOK, jak również w MBP przy kozielskim Rynku.

Bilety w formie cegiełek – cena min. 30 zł dostępne w kasach kin: „Twierdza” i „Chemik”, jak również w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy kozielskim Rynku. Organizatorem zbiórki publicznej jest Caritas Diecezji Opolskiej, pieniądze zebrane ze sprzedaży cegiełek przeznaczone zostaną na hospicjum budowane w naszym mieście.

Najpiękniejsze utwory o miłości zaprezentują: Sabina Nowosielska, Teresa Bączkowska, Patrycja Bednarek, Danuta Ceglarek, Wojciech Czapla, Barbara Ermisch-Lipniacka, Piotr Gabrysz, Jolanta Gądek-Rypel, Józef Gisman, Alicja Górska, Wojechech Jagiełło, Michał Kacperczyk, Jarosław Kończyło, Agnieszka Kossakowska, Ewa Kassala, Joanna Koziarska-Kiziak, Adam Lecibil, Krzysztof Ligenza, Izabela Migocz, Jarosław Makowski, Artur Maruszczak, Anna Pelc-Duk, Piotr Pękala, Mariola Robaszewska, Zbigniew Romanowicz, Ewa Sawicka, Justyna Sikora, Urszula Szałaj, Zofia Szopińska-Wisła, Wanda Taczalska.

5 KOMENTARZE

  1. Za co te 30 zł ,za to że będę oglądał nieudaczników miejskich. Byście się wstydzili łupać mieszkańców za pseudo artystów, TO JEST CHORE !!!!!!

    • Szanowny emerycie.
      Przybycie na koncert nie jest obowiazkowy a pieniądze ze sprzedaży są na hospicjum. Jeśli chodzi natomiast o ludzi którzy zaśpiewają, to ode mnie wielki ukłon w ich stronę za odwagę i poświęcenie na rzecz hospicjum.

Skomentuj