Znane sieci otwierają dyskonty całodobowo. W Kędzierzynie-Koźlu nocą czynne dwie Biedronki

7

W związku ze zmniejszonymi limitami klientów wynikającymi z obostrzeń pandemicznych oraz zwiększonym przedświątecznym ruchem, najpopularniejsze sieci handlowe zdecydowały się na wydłużenie godzin otwarcia. Część sklepów otwarta będzie przez całą dobę.

O całodobowym otwarciu dyskontów poinformował Lidl i Biedronka. O ile pierwsza z tych sieci nie zdecydowała się na nocne otwarcie swoich sklepów znajdujących się w Kędzierzynie-Koźlu, to w przypadku Biedronki całodobowo otwarte będą dwa dyskonty na terenie miasta.

W okresie przedświątecznym z całodobowych zakupów skorzystamy w sklepie przy alei Jana Pawła II 50a oraz w kozielskiej Biedronce przy ulicy Piastowskiej. W obu przypadkach występować mogą krótkie przerwy techniczne w otwarciu dyskontów.

7 KOMENTARZE

  1. Tak tak dobry pomysl, niec personelowi w magazynie ustawia lozka, nie trzeba bedzie do domu wracac, tylko hop I do kasy marsz!!🚶🚶🏃🏃🎖

  2. To jest jakieś nieporozumienie.W biedrze lidlu ludzi tłum nikt niczego nie limituje ani nie sprawdza,ludzie cisną się w zaduchu jeden obok drugiego, sapią, cherlają, kichają i jest wszystko super. Ja się pytam dlaczego nie mogę iść z rodziną do restauracji i w wojskowym reżimie zjeść np.deser.???? Przecież to jakaś paranoja! Czekam kiedy pinokio i ten co w niedzielę się urodził zamkną lasy i kij wie co jeszcze.

    • W tą najważniejszą niedzielę bez Teleranka siedział pod kołdrą do południa (dziwne, że nie szedł rano na mszę, taki pokazowy katolik). Wicepremier ds bezpieczeństwa jest zajęty zapewnieniem sobie bezpieczeństwa, wyborcy go nie interesują.

  3. Tylko pozazdrościć personelowi tych namaszczonych sklepów niewolniczej pracy. Któż tam będzie w nocy kupował niezbędne na święta wiktuały. Może tylko menele, gdy paliwa zabraknie.

Skomentuj