Znamy termin i gwiazdy tegorocznych Dni Miasta. Kult i Margaret w Kędzierzynie-Koźlu

11
Foto: materiały artystów

Na dzisiejszej konferencji prasowej w udzędzie miasta podano termin tegorocznych Dni Kędzierzyna-Koźla oraz plan imprezy. Dwudniowe wydarzenie odbędzie się w pierwszy czerwcowy weekend na alei Jana Pawła II, a na scenie wystąpią m.in. zespół Kult oraz Margaret.

Tegoroczne Dni Miasta rozpoczną się w piątek, 1 czerwca. Jak zapowiedział Piotr Gabrysz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu będzie to dzień młodzieżowy. Po konsultacjach z Młodzieżową Radą Miasta zadecydowano, że na scenie zaprezentują się dzieci ze Studia Piosenki MOK, Jeremi Sikorski, a gwiazdą dnia będzie Margaret.

Drugiego dnia na scenie wystąpi zwycięzca tegorocznego Koz All Music Festival, na scenie zaśpiewa też Ras Luta, a gwiazdą sobotniego koncertu będzie zespół Kult.

Impreza odbędzie się na alei Jana Pawła II, gdzie oprócz sceny stanie strefa gastronomiczna, zabraknie natomiast food trucków, które rozstawiły się na alei w ubiegłym roku. Najmłodszych ucieszy wesołe miasteczko, które według zapowiedzi organizatorów ma być zdecydowanie większe i atrakcyjniejsze niż w poprzednich edycjach imprezy.

Nowością podczas tegorocznych Dni Miasta będzie KK-Tournament. W eliminacjach do turnieju organizowanego przez Kędzierzyńskie Stowarzyszenie Cybersportu biorą udział drużyny z całej Polski. Pięcioosobowe zespoły będą rywalizowały w League of Legends oraz Counter Strike: Global Offensive. Po cztery najlepsze ekipy z każdej z kategorii spotkają się w finałach, które będzie można obejrzeć na żywo w hali Śródmieście. Więcej na temat turnieju na stronie: https://kktournament.pl/.

11 KOMENTARZE

 1. KULT Wam nie pasuje? No racja, to nie na gust mieszkańców pipidówy jaką jest KK.
  Nie jestem fanem Margaret, ale ciężko trafić w gusta wszystkich, natomiast jest to z pewnością jedna z większych gwiazd popu w Polsce. KULT to klasyka, która nie wymaga żadnych komentarzy.
  Malkontenci niech dalej słuchają w domu disco-polo z Radia Park.

 2. Kult to klasyka??????? Hahahaha ogarnij się!! Wychowałem się w czasie wyżu demograficznego i nikt z moich znajomych ani znajomi znajomych tego nie słuchali był a mówię tu o dziesiątkach osób!!

 3. A co do disco polo to powiem Tobie tak.. Nie moja dziedzina nie lubiłem i nigdy nie będę ale patrząc że ludzie są starsi to wolę żeby było dla nich disco polo grane przynajmniej się zrelaksuj przy polskiej muzyce, ja mogę w domu posiedzieć ale wiem na bank że starsi by się dobrze czuli przy disco polo, a co do malkobtentow i twojego kultu to idź pod nocny tam może są jeszcze jego fani z kat 70,nara

 4. Ja tam nie chodzę, bo nie ma po co.
  I wam pisarzom tez tak proponuję.
  Przestaniecie tam ( mówię o tych imprach niby artystycznych), bywać, to przestaną wydawać pieniądze na pierdoły.

Skomentuj