Znamy gwiazdę tegorocznych urodzin miasta. Kayah zaśpiewa dla mieszkańców w hali Azoty

4

Wielkimi krokami zbliżają się obchody 44. urodzin Kędzierzyna-Koźla. Od kilku lat wydarzenie jest okazją do zorganizowania dużej imprezy dla mieszkańców. Nie inaczej będzie w tym roku – w niedzielę, 20 października w Kędzierzynie-Koźlu zagości Kayah, która zaśpiewa dla mieszkańców miasta.

Pomysł organizacji dużej imprezy z okazji urodzin miasta pojawił się w 2015 roku, kiedy Kędzierzyn-Koźle świętował 40-lecie połączenia Sławięcic, Kędzierzyna, Koźla i Kłodnicy w jeden organizm miejski. Wcześniej ważna dla miasta data przechodziła praktycznie bez echa.

W tym roku impreza urodzinowa odbędzie się w niedzielę, 20 października o godzinie 18 w hali Azoty. Przed kędzierzyńską publicznością wystąpi jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek Kayah. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie będzie można odebrać od 7 października w kancelarii urzędu miasta, kasach kina Chemik i Twierdza oraz wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Przed koncertem odbędzie się zbiórka pieniędzy na hospicjum w Kędzierzynie-Koźlu.

– Serdecznie zapraszamy, koncert będzie piękny – mówi prezydent miasta Sabina Nowosielska.

Głównymi sponsorami koncertu są firmy Maximus Broker Sp. z o.o. i Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

4 KOMENTARZE

  1. Czy ta Pani będzie śpiewać za darmo?, bo podobno nie ma pieniędzy na podwyżki dla nauczycieli … a tu się robi jakiś koncert urodzinowy „gwiazdy” …

  2. Bezpłatne wejściówki??? Nie rozumiem tego! Jeśli za darmo to po co odbierać jakieś wejściówki ! Zaś darmo wydana kasa na bilety które mają być za darmo! BRAWO WY!!

    • Normalna praktyka. Hala ma jakąś ilość miejsc i tylu widzów może pomieścić. Aby uniknąć zamieszania wydrukowanych zostaje np 3 tys bezpłatnych wejściówek i tyle osób zostanie wypuszczonych. To nie impreza plenerowa.

Skomentuj