Znamy ceny biletów na „Wodne oKKo”. Otwarcie kompleksu w najbliższą sobotę

20

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu opublikował cennik dla kompleksu „Wodne oKKo” w Azotach.

Długo wyczekiwane otwarcie „Wodnego oKKa” nastąpi w najbliższą sobotę już o godzinie 12. Dziś Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji opublikował cennik wstępu na obiekt, który podzielony jest zasadniczo na trzy części: strefę basenów wewnętrznych, zewnętrznych i saun. KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO CENNIKA.

 

20 KOMENTARZE

 1. Wczoraj wróciłem z Besenowej na Słowacji dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny za wstęp na 10 godz. 22 euro
  w OKKU za za 10 godz. 115 zł atrakcji zero w porównaniu z Besenową. Piwo drinki jedzenie że palce lizać
  Polecam naszym włodarzom

 2. Komuś się coś mocno pomyliło, ceny jak za aquapark, a to przecież zwykły basen. Ludzie ogarnijcie zrobiliście byle co za masę naszych pieniędzy, a jeszcze chcecie nas kroić aby tam wejść? Nikogo tam nie będzie, zobaczycie!
  Bilet rodzinny dla dwóch osób… ktoś tu spadnie z rowerka

  • ZWYKŁY basen ma 6 lub 8 torów więc ten jest raczej niezwykły :) ale ceny raczej w normie-porównaj z Raciborzem albo Krapkowicami. za to sauna zapowiada się interesująco

 3. Zgadzam sie. Obowiazkowo obnizyc ceny. Niech bezradni sie tym zajmą w końcu po cos tam są. Inaczej miasto bedzie grubo doplacac bo ludzi nie bedzie. Ile to juz dyrektorow sie zmieniło w H2 O w Racibórz przez taka polityke.

 4. Przeciętna rodzina w Polsce, to dwóch dorosłych + jedno lub dwoje dzieci (w kwestii biletu rodzinnego). W Mieście możliwości i na Wodnym Okku, to jedne dorosły i dziecko. BRAWO WY !!!!!!!!!!!!!!

 5. Ceny jak z kosmosu. Polecam aquaparki Racibórz-H20 i Ruda Śląska – Aquadrom. Blisko, taniej i na poziomie. Od kiedy bilet rodzinny jest tylko dla 2 osób. To porażka

Skomentuj