Zna je większość kierowców. Urzędniczki z wydziału komunikacji starostwa przechodzą na emeryturę

14

Dziś władze powiatu pożegnały dwie panie inspektor, które przechodzą na emeryturę – Irenę Krzywicką i Ewę Szarek. Przepracowały w starostwie powiatowym 20 lat, czyli od początku istnienia samorządu.

– Obie byłyście pracownikami jednego z naszych bardziej wymagających wydziałów, czyli komunikacji, gdzie jest bezpośredni kontakt z petentem. Razem z wicestarostą dziękujemy za dwie dekady wymagającej pracy w urzędzie, która nie zawsze spotykała się z życzliwością – mówiła starosta Małgorzata Tudaj.

Wszystkiego dobrego, zdrowia i rozwijania swoich pasji życzymy również my, pracownicy Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu.

14 KOMENTARZE

 1. Czy nie ma ważniejszych tematów tylko kto z urzędników odszedł na emeryturę ?
  A p. Tudaj niech się zajmie tym co trzeba , a nie ciągle brylować na jakichś uroczystościach.

 2. Następczynie tych miłych i uprzejmych pań będą porównywane do nich i oby miały tyle empatii co One.Dziękuję za dobry kontakt z petentami ! Dużo zdrowia na dalsze lata na emereturze.

 3. Te panie może i były miłe. Ale jednak odchodzenie kogoś na emeryturę jest sprawą bardziej prywatną.
  I na przykład mnie jako obywatela to nie interesuje. Dlatego jeszcze raz powtarzam są ważniejsze sprawy, o których redakcja nie informuje. I jeszcze raz powtórzę, że p. Tudaj niech się zajmie tym co trzeba , a nie ciągle brylować na jakichś uroczystościach bo chyba Urząd Starosty na tym nie polega.

 4. Nie ma kto ścieżki rowerowej wyczyścić w kierunku Azot, ktoś nielegalnie wydal pozwolenie na budowę garaży koło byłego INPARCO, wycina się drzewa na azotach pod domki jednorodzinne, miasto jest zatruwane, i tak można pisać bez końca. Ale ważne że dwie kobiety odchodzą na emeryturę i mamy im dziękować za to że robiły swoje. To jest bardzo ważne w tym mieście może im pomnik postawimy.

 5. Nikogo „Koźlaninie” i „miejscowy” nie obchodzi to, co was interesuje. Te wspaniałe Panie znają dziesiątki tysięcy wdzięcznych mieszkańców naszego powiatu. Was własne rodziny się wstydzą. Jak byliście durni, tak i durnymi, a z czasem durniejszymi pozostaniecie. Z wami, złośliwi i zazdrośni pajace wraz z upływającym czasem będzie jeszcze gorzej. Szanownym Paniom wielkie dzięki za lata pracy, CIERPLIWOŚĆ i ŻYCZLIWOŚĆ!!!

  • Co bez mydełka do w tyłek … „kuku ryku”. A złośliwym durniem to właśnie jesteś ty pacanie. I co myślisz, że ciebie pamiętają… Idioto dziennie przyjmowały dziesiątki klientów. Co zaprosiły cie na fetę ?

 6. Pomogła mi jedna i to bardzo jak się rejestrowało samochody sprowadzane zaraz po wejściu do U.E. 2004 rok, maj, wtedy to była czarna magia z urzędami celnymi i wgl. nikt nic nie wiedział, a samochody ściągano do PL. Dawne czasy. Było ostro :)W 2004 kupiłem pierwszy w swoim życiu samochód VW2 z Niemiec i serio było bardzo ciężko z procedurami bo nikt nic nie wiedział :)Udało się.

 7. Uroczystość dworska nie powinna być przedmiotem zainteresowania portalu, który chyba jest dla obywateli, znaczy poddanych a nie dla królewny i jej dworu. Jak już co poniektórzy tak wdzięćzni poddani chcą głośno wyraźić dwórkom wdzięczność to niechże królewna, albo z-ca wystawi księgę pamiątkową.
  Ja natomiast jak mam czytać portal to chciałbym usłyszeć coś o tym, dlaczego królewna w moim imieniu nie przekaże moich danych do nieba, tak abym mógł głosować. Mam prawo głosować ?, czy to królewna zdecyduje za mnie o moim prawie ? Redakcjo ! odwagi!
  Aha, ci co chcą natychmiast dołożyć mi proszeni są uprzejmie o nie używanie wyzwisk, wulgaryzmów i jako tako prawidłową budowę zdań.

 8. Dziękuję tym paniom za sumienną pracę, pewnie już następne dwie znajome z rodzinki są przyjęte,a przestańcie się chwalić zdjęciami z sesji bo wyglądacie komicznie posądzani pod ścianami za kare.nie wiem ile ma hala,ale ciekawi mnie czy wszyscy wszystkich słyszeli w czasie głosowań.

 9. Napiszcie cos lepiej co z Studium wykonalnosci na kolejowym odcinku Kedzierzyn Kozle-Nysa,w tym roku mina trzy lata od zamieszczenia tej informacji przez PKP,czyzby poszlo do archiwum??

Skomentuj