Zmiany we władzach Grupy Azoty ZAK. Mateusz Magdziarz czasowo zastąpi w zarządzie Aleksandra Prusa

5

Rada Nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A. przyjęła rezygnację Pana Aleksandra Prusa z funkcji Wiceprezesa Zarządu, z dniem 15 grudnia 2022 r.

W związku z powyższym, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Spółki Pan Mateusz Magdziarz został delegowany z dniem 16 grudnia 2022 r. do czasowego wykonywania czynności Członka Zarządu Grupy Azoty ZAK, na okres do trzech miesięcy.

Ponadto Rada Nadzorcza postanowiła o wszczęciu z dniem 15 grudnia 2022 r. postępowania kwalifikacyjnego na Członka Zarządu Grupy Azoty ZAK. Szczegóły na temat postępowania znajdują się na stronie: zak.grupaazoty.com.

Obecny skład Zarządu Grupy Azoty ZAK przedstawia się następująco:

Filip Grzegorczyk – Prezes Zarządu,

Artur Kamiński – Wiceprezes Zarządu,

Bolesław Goranczewski – Członek Zarządu,

Jakub Gładysz – Członek Zarządu,

Mateusz Magdziarz – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej delegowany do czasowego wykonywania czynności Członka Zarządu.

Źródło: Grupa Azoty ZAK S.A.

5 KOMENTARZE

  1. Mateusz Magdziarz – człowiek Patryczka Jakiego, taki nikt, nasadzony przez ministra na stołek prezesa TVP3 W Opolu, 6 lat spędził w prowincjonalnym oddziale Kur(ski)-wizji.
    Ma talenty niespotykane i nadaje się na takie stanowisko i zarządzanie produkcją nawozów.
    Jak nikt zna się na produkcji nawozu naturalnego z niczego, którym obrzucał przeciwników Partii. To jest nadzieja dla Azot.

  2. Wicie, towarzyszu dyrektorze, mądrość etapu wymaga, aby zdjąć was z odcinka propagandy. Nie, towarzyszu, do paliw i miedzi nie pójdziecie. Stawy rybne też już zajęte. Partia rzuci was chwilowo na odcinek obuwia. Ale nie zapomnimy o was. Jeszcze ojczyzna się o was upomni, jeszcze pójdziecie w górę jak Gagarin. Na pohybel tym, co robią wbrew, w tym rewanżystom z ratusza.
    Po TVP3 MM został jeszcze dyrektorem fabryki obuwia przy areszcie w Strzelcach Opolskich.
    Ale na usprawiedliwienie zauważmy, że przykład idzie z góry. Taki PE ma jednego przewodniczącego i 14. wiceprzewodniczących (w tym Ewę Kopacz).

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj