Zmiany w Radzie Osiedla Rogi. Mieszkańcy wybrali nową przewodniczącą i dwóch członków zarządu

2

Wybory uzupełniające do Rady Osiedla Rogi rozstrzygnięte. Jednogłośnie na nową przewodniczącą tego gremium wybrana została Anita Rakowska-Biała. Mieszkańcy wskazali również dwóch kandydatów, którzy weszli w skład zarządu.

Funkcję tą pełnić będą Jolanta Schreiber oraz Iwona Lisiecka. Decyzją mieszkańców skład Rady osiedla uzupełni również Jakub Mączyński.

Wyniki głosowania w wyborach uzupełniających organów Osiedla Rogi przeprowadzonych w dniu 30 listopada 2022 roku dostępne tutaj.

2 KOMENTARZE

  1. Skończcie z tymi radami….. Nic tak naprawdę nie robią i nie wnoszą do lokalnego społeczeństwa oprócz kosztów które generują. Tak bo ci osobnicy za darmo czyli dla idei nic by nie robili. To nie są społecznicy który mają pomysły i za darmochę się udzielają. Podobnie jak radni czy posłowie.

    • Jeśli myślisz, że radni osiedlowi nic nie robią za darmo, to ci powiem, że nie masz zielonego pojęcia jak działają rady osiedla w KK. Każdą impreza organizowana przez rady (festyny, kiermasze, itp.) organizują radni w swoim wolnym czasie i nikt im za to nie płaci. Rady osiedla dostają po parę tysięcy na swoją działalność z UM na rok więc nawet nie wiesz ile pracy własnej i pomysłowości trzeba żeby coś dla mieszkańców zorganizować i jak dużo rzeczy zamiast komuś zlecić robią po prostu sami. Nie wiem czy na wszystkich osiedlach tak jest, ale w tej RO w której jestem tak właśnie jest. W kilku innych, których pracę trochę znam jest podobnie. Jeśli na twoim osiedlu jest inaczej, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kandydować do RO i zacząć coś zmieniać (gwarantuję, że będziesz mógł się Alfonsie przekonać co to praca dla idei)

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj