Zmiany w kursowaniu autobusów MZK. Od soboty objazd dla linii nr 1 i 15

4

Trwająca inwestycja na ulicy Gliwickiej spowoduje spore zmiany w kursowaniu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Na czas prowadzenia robót kursowanie linii nr 1 i 15 ulegnie zmianie.

Komunikat Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu:

„W związku z remontem drogi wojewódzkiej nr 408 oraz całkowitym zamknięciem odcinka ulicy Gliwickiej od skrzyżowania z ulicą Starą do skrzyżowania z ulicą Piotra Skargi, linie nr 1 i 15 na czas remontu będą jeździły objazdem ulicą Kozielską z pominięciem ulic Gliwickiej, Piotra Skargi, Bema oraz Reja.

Linia nr 9 będzie rozpoczynała oraz kończyła swój bieg na przystanku Ogrody Odrzańskie. Objazd będzie obowiązywał od dnia 16 lipca 2022 roku. Jednocześnie informujemy, że obsługa osiedli Leśna oraz Pogorzelec będzie nadal realizowana liniami nr 3, 5 i 8″.

4 KOMENTARZE

  1. a to nie da się zrobić takich fajnych ślimaczków esów floresów osiedlowych jak dla 3: ul. Stara, potem E. Orzeszkowej i na Piotrka??

    • autobus nr3 na tej trasie jeździ tylko elektryczny więc nie hałasuje jak pozostałe spalinowe gruchoty, ludziom pod oknami a tak w ogóle autobus nr 1 powinien jeździć Aleją Partyzantów przy lesie ulica jest szersza niż Piotra Skargi a P.S. powinna być traktowana jako strefa zamieszkana.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj