Zmiany w Grupie Azoty ZAK. Grzegorz Peczkis nowym członkiem rady nadzorczej spółki

26

Były senator Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Peczkis został nowym członkiem rady nadzorczej Grupy Azoty ZAK. Spółka poinformowała o tym dzisiaj w komunikacie:

„W dniu dzisiejszym, 29 listopada 2019 roku, odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Grupy Azoty ZAK S.A., podczas którego zostały podjęte uchwały w sprawie zmiany zasad zbywania składników aktywów trwałych oraz zmian w składzie Rady Nadzorczej Spółki.

Do składu Rady Nadzorczej powołany został dr Grzegorz Peczkis. Uchwały wchodzą w życie z dniem podjęcia. Obecny skład Rady Nadzorczej przedstawia się następująco: Anna Zarzycka-Rzepecka – przewodnicząca, Monika Saracyn, dr Grzegorz Peczkis, dr Bogdan Tomaszek, Zbigniew Dziemidowicz oraz Paweł Polański, wybrany z ramienia pracowników Grupy Azoty ZAK S.A.”

26 KOMENTARZE

  • Gratuluję ciepłej posadki!
   Na głowę NIE kapie, cieplutko, na koncie co miesiąc też będzie się zgadzać ;-)

   Ale jaja!
   Ciekawe jak wyglądała rekrutacja!

   To jest Polska nasza!

 1. brak słów dość obelżywych na to jak PiS wy….. wszystkich, te 4 przyszłe lata nie będzie już skrupułów, ostatnia szansa, po później ino kryminał

 2. Podziękujcie pani o słusznych rozmiarach 3XXXL. Na wczorajszym fb widać, że była osobiście w Azotach. Ciekawe po co tam była i co chciała załatwić.

 3. No i wszystko jasne,port zablokowany i unieruchomiony nagroda się należy.szkoda tylko pieniędzy wywalonych na nową drogę bo można było wyremontować całą Kłodnicka.ale mamy wielkiego senatora z powrotem bo do niczego się nie nadawał to nam remont załatwi bo w azotach nie ma robić,,,brawo pisiory

 4. Azoty; moze my kiedys zbudujemy nasz porcik.
  ktos; ale jakis koleś z Gliwic już zaczoł
  Azoty; dzwoncie do Osoby Zaufanej niech cos wymysli w koncu jest od nas
  dryyyyyń
  OZ; ale to nie przejdzie ,nawet nasi nie sa tacy glupi ,poniośe konsekwencje
  Azoty; patrz tytuł artykulu.

 5. Gdyby nie ówczesny poseł Kłosowski z PiS, to ZAK zostałyby sprzedane ruskim Niemcom za 800 baniek (wartość gruntu). Wiedzieliście o tym POpaprańcy? Myślcie, jak coś piszecie.

 6. Oburzenie, bo żaden z POKOnanych się nie załapał.
  A Grupa Azoty ZAK S.A. wyniki finansowe ma coraz lepsze. Może dlatego, że złodzieje z PO zostali odsunięci od władzy.

 7. Tylko naiwniak liczy na wysoką dywidendę. Ważniejszy jest kurs akcji, a ten jest zależny od wielu czynników, nie zawsze wynika z działań Zarządu.

 8. Złodzieje z PO chcieli sprzedać nasze zakłady, pamiętamy. Brawo panie Grzegorzu. Gratulacje. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

 9. Może pan Peczu wyjaśni dlaczego akcje Grypy Azoty, które gdy wszedł do rady kosztowały ok. 33 zł teraz są wyceniane na 21,50, a od przyjścia do zarządu dobrozmianowców w 2015r. potaniały już o 80%. Również geniusz Obajtka zdołował Orlen o ponad 50%.
  Tylko niech nie mówi, że prezydent wspominał ostatnio, że teraz ceny będą spadać i właśnie spadły.

 10. Po 3 miesiącach ciężkiej, wytężonej pracy na frontowych stanowiskach, gdy kryzys zagląda w miskę z konfiturami, chciałbym zapytać o efekty pracy rudego byłego senatora. Co słychać?

Skomentuj