Zmiany w funkcjonowaniu punktów szczepień SP ZOZ. Informacja dla mieszkańców

6

Reorganizacja punktów szczepień prowadzonych przez szpital w Kędzierzynie-Koźlu.

Punkt przy ul. 24 kwietnia 7 (przychodnia przyszpitalna) zmienia swoją lokalizację na Roosevelta 2 (obok szpitala). Telefon do rejestracji pozostaje bez zmian: 77 40 62 526.

Punkt przy ul. Judyma 4 w Kędzierzynie integruje się z punktem przy ul. Harcerskiej 11, telefon do rejestracji pozostaje bez zmian: 690 694 999.

Punkt szczepień przy ul. Harcerskiej 11 pracuje bez zmian: 690 694 186.

Numery telefonów dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00. Szpital realizuje szczepienia zgodnie z ogólnopolskim programem szczepień.

O szczepienia można też pytać w swojej przychodni. Przypominamy, że masowy punkt szczepień zostanie uruchomiony w naszym powiecie już 19 kwietnia. Wkrótce podamy lokalizację.

Źródło: starostwo powiatowe 

 

6 KOMENTARZE

  1. A cóż to, do diaska, znaczy, że „punkt przy ul. Judyma 4 w Kędzierzynie integruje się z punktem przy ul. Harcerskiej 11”? Po szczepieniach jakąś wspólną libację urządzają? Nie można tego sformułować w zrozumiałym języku, a nie w jakiejś urzędniczej nowomowie?

    A może po prostu chodzi o to, by uniknąć niewygodnego stwierdzenia, że punkt przy Judyma przestaje działać i dwa razy tyle ludzi będzie tłoczyć się przy Harcerskiej?

  2. Nie dość że jest burdel wywołany przez PIS w szczepieniach to jeszcze mniej punktów w których nie idzie się zarejestrować. System internetowej rejestracji też w „lesie” proponuję szczepienie na drugim końcu województwa. Skandal ! PIS miał kupę czasu by opracować system szczepień w Polsce lecz zamiast tego zajmowali się bzdetami i kłótniami politycznymi. Dziś nadal to robią. Dworczyk gada w okienku jedno, krzywousty ze szpargałkami drugie, ministerek zdrowia trzecie. Normalnie d***nie którzy nie umieją nic do porządku zrobić !

  3. Pytać w swojej przychodni, powiadacie? No to pytałem. Czy przesuwają stare roczniki do przodu, tak jak obiecał Dworczyk. Nie przesuwają, więc dalej obowiązuje termin 1-go szczepienia 18 maja (62 lata). Podejrzewam, że połowa 50-latków będzie już zaszczepiona.

    • Jeśli przez co najmniej 15 minut będziesz patrzeć głęboko w oczy najwyższemu naszemu Naczelnikowi, a potem też przez co najmniej 15 minut ojcu naszemu przewielejebnemu Tadeuszowi, a dodatkowo złożysz mu darowiznę niewielką będącą równowartością co najmniej 15 twoich ostatnich wynagrodzeń brutto, to wiedz, że wszelka zaraza omijać cię będzie łukiem szerokim i cięciwą.

Skomentuj