Zmiany na dworcu kolejowym. Kasy biletowe przeniesione do byłego punktu informacji

0

Pasażerowie kolei korzystający z dworca w Kędzierzynie-Koźlu muszą przyzwyczaić się do zmiany w funkcjonowaniu kas biletowych. Przez najbliższe dni sprzedaż prowadzona będzie w tymczasowej kasie zlokalizowanej w pomieszczeniu byłe informacji.

Zmiana weszła w życie już w piątek i ma związek z wyborem nowej firmy, która na zlecenie Przewozów Regionalnych będzie zajmowała się dystrybucją biletów.

– Przewozy Regionalne zlecają usługi sprzedaży biletów agentom. Niedawno zmienił się nasz operator. Firma, która do tej pory zajmowała się sprzedażą biletów, jest w trakcie wyprowadzania się z kas na dworcu. Dopiero kiedy pomieszczenia zostaną opróżnione, będzie możliwe zainstalowanie się tam nowej firmy. Do tego czasu sprzedaż biletów prowadzona jest w punkcie na terenie dworca obok kas. Czas otwarcia kas oraz liczba punktów handlowych pozostają bez zmian – informuje Sylwester Brząkała, dyrektor opolskiego oddziału Przewozów Regionalnych.

Na mocy umowy zawartej między przewoźnikiem a firmą, sprzedaż biletów na stacji Kędzierzyn-Koźle prowadzona ma być w co najmniej dwóch kasach, codziennie w godzinach od 5.15 do 19.15.

dworzec kolejowy w Kędzierzynie-Koźlu

dworzec kolejowy w Kędzierzynie-Koźlu dworzec kolejowy w Kędzierzynie-Koźlu

Skomentuj