Złodzieje na drogach serwisowych przy obwodnicy południowej. Zniknęło 450 metrów metalowych barier

8

W ostatnich tygodniach na terenie Opolszczyzny odnotowano kilka przypadków kradzieży infrastruktury drogowej. Łupem złodziei padają metalowe bariery, znaki i ogrodzenia, ale również elementy infrastruktury technicznej i systemów zasilania.

W ostatnich dniach złodzieje pojawili się również w naszym mieście. Jak informuje opolski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, nieznani sprawcy zdemontowali i ukradli 450 metrów barier energochłonnych przy obwodnicy południowej Kędzierzyna-Koźla. Kradzież miała miejsce na odcinkach dróg serwisowych i transportu rolnego niedaleko mostu nad Odrą.

Drogowcy apelują: Każda kradzież może negatywnie wpływać na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Jesteś świadkiem takiego zdarzenia? Nie zwlekaj! Zgłoś sprawę na Policję lub dzwoniąc pod numer ogólnopolskiej Informacji Drogowej 19 111. Twoje zgłoszenie może uratować czyjeś życie!

8 KOMENTARZE

  1. Chleb 10zl, litr paliwa za 8 zł, tona węgla w sferze marzeń no to ludzie kradną co popadnie żeby przeżyć, kogoś to dziwi? Zaraz emeryci będą tłuc szyby w sklepach jak kiedyś robili to menele żeby zimę przeżyć w ciepełku z gorącą zupą w pierdlu.

    • Ten chleb to chyba ze złotą posypką kupujesz albo na tony. Dobry chleb można za 3 zł w sklepach kupić o wadze 400g. Ty pewnie jakieś kloce gliniaste kupujesz u swojego kumpla z piekarni to może płacisz po 10 zł za te kamienie. Paliwo 20 zł może jeszcze. Za ryżego i platfusów paliwo było po 6 zł a ludzie dostawali 5 zł na godzinę przy dobrych wiatrach. Teraz kosztuje 6.50 z hakiem i jest kilkukrotnie większa płaca na godzinę więc przestań chłopie siać propagandę głupoty. Naoglądał się antypolskiej pseudostacji Tuskacz Vision Network i odlatuje. Ocknij się plafonie, zanim coś palniesz od rzeczy, bo się ośmieszasz.

  2. „raczej łom” to twoja ksywa? Wiele o tobie mówi. Sporo w twojej wypowiedzi jadu i nienawiści. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Udowadniasz swoimi słowami, że cel tzw. „władzy” został osiągnięty. Niezależnie jak jest faktycznie propaganda chwali działania rządzących. A tymczasem te komentarze miały dotyczyć zwykłej kradzieży infrastruktury drogowej, która jak to kradzież jest naganna niezależnie od aktualnej administracji rządowej. Nawet jeżeli ta obecna ekipa uzurpuje sobie prawo do okradania obywateli i nie robi tego w białych rękawiczkach, a jawnie i bezczelnie jak nigdy dotąd bo nawet w PRL tak nie było. A było bardzo źle. Ludzie kradną bo przykład idzie z góry.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj