Zespół Szkół Medycznych pokaże, jak dbać o zdrowie. Dzień zdrowia już 8 kwietnia w Odrzańskich Ogrodach!

0

By podkreślić jak ważne jest dbanie o zdrowie, Zespół Szkół Medycznych w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza 8 kwietnia w godzinach 17:00-18:00 na wydarzenie „Dbaj o zdrowie – nie poddawaj się chorobie”.

Podczas spotkania będzie można m.in. zaznajomić się z tematyką związaną ze zdrowym stylem życia i nauczyć się, jak poprawnie wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową. Podczas wydarzenia będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody.

Dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat, został przygotowany konkurs wiedzy, w którym do wygrania będą np. gry planszowe. Wszyscy uczestnicy zostaną obdarowani drobnym upominkiem. Dla rodziców również została przygotowana niespodzianka – będą mogli zdobyć voucher na masaż relaksacyjny.

Zabierzcie dzieci do galerii Odrzańskie Ogrody, na dobry start weekendu i zainspirujcie je do dbania o zdrowie od najmłodszych lat!

 

Światowy Dzień Zdrowia, to święto ustanowione przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia w 1948 roku. Obchodzone jest corocznie od 1950 w dniu 7 kwietnia, w rocznicę powstania WHO.

Materiał partnera

Skomentuj