Zenona Kuś odchodzi ze stanowiska. Jest konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

3
Zenona Kuś niemal przez całą karierę zawodową związana była z instytucjami sportu.

Urząd miasta ogłosił konkurs na stanowiska dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu. Postępowanie jest następstwem decyzji dotychczasowej dyrektor jednostki Zenony Kuś, która podjęła decyzję o rezygnacji z piastowanej funkcji.

Zenona Kuś pracami MOSiR-u kierowała od 2012 roku, kiedy zastąpiła na tym stanowisku Dariusza Broja. Z jednostką była związana jednak znacznie dłużej. Funkcję dyrektora sprawowała wcześniej do czasu reorganizacji MOSiR-u w 2004 roku.

– Zawsze starałam się kończyć projekty, które rozpoczynałam. Po 43 latach pracy w sporcie przyszedł czas na zmianę. Mam teraz inne priorytety i zamierzam skupić się na życiu prywatnym, o czym poinformowałam panią prezydent – mówi Zenona Kuś.

Urząd miasta ogłosił już konkurs na nowego dyrektora MOSiR-u. Potencjalnymi kandydatami mogą być osoby z wykształceniem wyższym i co najmniej 5-letnim stażem pracy, w tym 3-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania jednostkami organizacyjnymi lub innymi podmiotami realizującymi zadania z zakresu kultury fizycznej
lub sportu. Każdy z kandydatów powinien przedstawić proponowany program działania jednostki.

Zgłoszenia w konkursie będą przyjmowane do 10 grudnia w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Grunwaldzkiej 71. Kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do drugiego etapu rekrutacji – rozmowy kwalifikacyjnej z komisją konkursową. Szczegóły i niezbędne dokumenty w ogłoszeniu o naborze (kliknij, aby przejść).

 

3 KOMENTARZE

Skomentuj