„Żegnam się z parlamentem, ale nie z polityką”. Senator Grzegorz Peczkis gościem Studia KK24.pl

29

Gościem Studia KK24.pl jest senator Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Peczkis, który po czterech latach w dużej polityce żegna się z parlamentem, ale, jak sam mówi, nie z polityką. Senatora zapytaliśmy również o to, co uważa za swój największy sukces, a co być może za porażkę. Tu nie dało się uciec od sprawy benzenu. Materiał wideo:

29 KOMENTARZE

 1. Komu zależało na tym żeby pan Peczkis nie był nadal senatorem? Kto się go bał? Komu przeszkadzał? Dla kogo był niewygodny? Kto się z kim dogadał w tej sprawie? KOnkurencja, czy wojna w rodzinie? A może rodzina dogadała się z konkurencją? Szlachetny, mądry, pracowity i uczciwy, a jednak … dla kogoś niewygodny. Szkoda.

  • Rotacja, rotacja, partia decyduje, kto przez 5 lat sobie odłoży trochę grosza. Chętnych, uśmiechniętych supermenów i superwomenów nie brakuje na plandekach wyborczych.

  • Na zebraniu wyborczym w Kędzierzynie z Tomaszkiem w Chemiku z wypowiedzi mocno pobudzonej
   kandydatki do Sejmu, pełnomocnik PiS wynikało, że ona sama dobierała kandydatów do parlamentu i zdaje się dlatego Peczkis nie został ujęty na liście kandydatów do Senatu.
   Mówią starsi działacze, że miernoty nie lubią i tolerują lepszych i mądrzejszych od siebie.

   • już chyba świętej pamięci Mikołaj Kopernik powiedział, że gorszy pieniądz wypiera lepszy. to samo dotyczy ludzi. ale jak senatorem zostanie kandydat PiSu to może sprawa ruszy. facio był już i senatorem, i wojewodą i doradcą prezydenta (co prawda tylko miasta ale za to moliwości..) to ho ho…

  • Hej panie KUKU-ryku . Trzy razy wysłuchałem wywiadu u Pana Stępnia. I twierdzę że bardzo dobrze że pan senator nie startuje . Przecież on w ogóle nie nadaję się do polityki . A jak ćwierkają wróbelki , to senator miał brudne ręce odnośnie tej inwestycji w Koźlu Porcie.

 2. Zatrzymał inwestycje w Porcie? To go wysiadali, będą mieli kozła ofiarnego jak nie znajdą żadnych haków i przekrętów i trzeba będzie kasiorke oddać i sporo dopłacić.brawo senatorze wszędzie szwindel

 3. Szanuję człowieka, ale dla mnie jakość powietrza w tym mieście jest sprawą priorytetową i ktoś kto jest senatorem powinien zrobić wszystko aby ruszyć ludzi którzy mają władzę aby zająć się sprawą powietrza w tym mieście możliwości.

 4. Benzen zabija nadal, a obwodnica czeka na swój koniec…
  Warto też przypomnieć, że decyzję o remoncie linii kolejowej do Opola podjęto w 2008 roku…

Skomentuj