Zderzenie trzech samochodów na zjeździe do Lenartowic. Kierowcy utknęli w ogromnych korkach

11

W sobotę po godz. 11 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Przyjaźni (droga krajowa 40) z ulicą Nowowiejską.

Samochodami podróżowało łącznie 9 osób. Jak wstępnie ustalono, do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierowca skody, jadący od strony centrum, próbował skręcić w ulicę Nowowiejską w kierunku Lenartowic. Najpierw uderzyło w nią auto jadące z tyłu, następnie pojazd z naprzeciwka.

W wyniku zdarzenia pomocy medycznej udzielono jednej osobie. Są utrudnienia w ruchu, tworzą się ogromne korki. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

11 KOMENTARZE

  1. Pośpiech, pośpiech, jazda na „zderzaku” no i widać skutki. To już trzecie tego typu zdarzenie w mieście z udziałem kilku samochodów.

  2. Weekend dugi! Proszę teraz podać do informacji ile promili mieli? Ogólnie w Kentaki podróż z jednego końca na drugi to katorga.Na drogach chamstwo,na kozielskiej to czysty western a rowerzystami,na Pogorzelcu same dziury itd.Ogolnie to jestem za wprowadzeniem monitoringu ruchu drogowego.

  3. A może tam był migaczek włączony w ostatnim momencie? Jak z łaski. Tak niektórzy bojownicy robią, a inni im wtórują.

  4. Nie wprowadzaj zamętu i nieprawdy w obieg. Osoby tego typu co ty powinny dwa razy zastanowić się co piszą a najlepiej niech zamilkną. Kieruj się prostą zasadą: nie jestem pewien to nie piszę, nie mówię.
    Tylko jedno z nich jest z tego Wolfsburga to ten Passat, drugie Audi to z Ingolstadt. Skoda to już całkiem inny kraj z Czeskiej Republiki z miasta Mladá Boleslav.

  5. Korki z początku były, bo patrol Policji która przyjechała pierwsza tak się ładnie ustawił, żeby przypadkiem nie było przejazdu… Chodnikiem na milimetry ludzie ich wymijali…

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj