Zderzenie trzech samochodów na zjeździe do Lenartowic. Kierowcy utknęli w ogromnych korkach

11

W sobotę po godz. 11 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Przyjaźni (droga krajowa 40) z ulicą Nowowiejską.

Samochodami podróżowało łącznie 9 osób. Jak wstępnie ustalono, do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierowca skody, jadący od strony centrum, próbował skręcić w ulicę Nowowiejską w kierunku Lenartowic. Najpierw uderzyło w nią auto jadące z tyłu, następnie pojazd z naprzeciwka.

W wyniku zdarzenia pomocy medycznej udzielono jednej osobie. Są utrudnienia w ruchu, tworzą się ogromne korki. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

11 KOMENTARZE

  1. Pośpiech, pośpiech, jazda na „zderzaku” no i widać skutki. To już trzecie tego typu zdarzenie w mieście z udziałem kilku samochodów.

  2. Weekend dugi! Proszę teraz podać do informacji ile promili mieli? Ogólnie w Kentaki podróż z jednego końca na drugi to katorga.Na drogach chamstwo,na kozielskiej to czysty western a rowerzystami,na Pogorzelcu same dziury itd.Ogolnie to jestem za wprowadzeniem monitoringu ruchu drogowego.

  3. A może tam był migaczek włączony w ostatnim momencie? Jak z łaski. Tak niektórzy bojownicy robią, a inni im wtórują.

  4. Nie wprowadzaj zamętu i nieprawdy w obieg. Osoby tego typu co ty powinny dwa razy zastanowić się co piszą a najlepiej niech zamilkną. Kieruj się prostą zasadą: nie jestem pewien to nie piszę, nie mówię.
    Tylko jedno z nich jest z tego Wolfsburga to ten Passat, drugie Audi to z Ingolstadt. Skoda to już całkiem inny kraj z Czeskiej Republiki z miasta Mladá Boleslav.

  5. Korki z początku były, bo patrol Policji która przyjechała pierwsza tak się ładnie ustawił, żeby przypadkiem nie było przejazdu… Chodnikiem na milimetry ludzie ich wymijali…

Skomentuj