Zderzenie trzech samochodów na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Na miejscu interweniowały wszystkie służby

27

W piątek około godziny 15 na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla pomiędzy rondem Milenijnym a rondem w Reńskiej Wsi doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. W wyniku zdarzenia jedna z osób podróżujących została ranna. Działania strażaków polegały na neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych, odłączenia akumulatorów i zabezpieczeniu drogi.

Osobie poszkodowanej pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Działania funkcjonariuszy nadal trwają, poruszając się obwodnicą należy zachować szczególną ostrożność.

Zdjęcia: KP PSP w Kędzierzynie-Koźlu

27 KOMENTARZE

 1. To juz sie w glowie nie miesci. Codziennie jakis wypadek albo dwa. Co za nieodpowiedzialni podjeli decyzje o remoncie mostku wiedzac ze jest tyko jedna droga drozna pomiedzy K a K? Codziennie setki mieszkańców oraz ci spoza miasta przemieszczaja się obwodnica z żółwią prędkością tracac nerwy, pieniadze na paliwo, czas . Co jeszcze madrego wymyslicie w tym grajdole??? Poronione pomysly rodza sie w tych glowach. Czy te roboty sa tego warte? Tylko szlag czlowieka trafia codziennie. Wezcie sie lepiej za dziury w ulicach. Ale nie w zimie jak to ostatnimi czasy bywało

 2. nie było rowerzysty,nie było pieszego ,nie było łosia ani drzewa a gtrzech cymbałów i tak się zderzyło! Nieudolne szoferaki to na kogo teraz zwalicie winę? chyba na bmw?

 3. Ludzie nie potrafią jeździć, robią sztuczne korki, powinno to wszystko płynnie iść, robią odległości pomiędzy samochodami po 100 m, jak widziałem jak na rondo wjezdzaja to szok, kto im to prawo jazdy wydał i po co

 4. Każdego szlag trafia jak stoi w godzinnym korku tracąc czas, nerwy i wypalone paliwo. Nie dziwcie się potem że jak znajdzie trochę miejsca to chce przyspieszyć niezgodnie z przepisami czy zdrowym rozsądkiem, a efekty widzimy niemal co dziennie. Nie wspomnę o kierowcach którzy w życiu nie nauczą się płynnie włączać do ruchu na rondach, to zakrawa na kpinę i zabieranie uprawnień.

 5. I co? Kolejny dzień i kolejny wypad- eczek😁 gdzie ta lokalna mylycja? Gdzie patrole spidusiów? Czemu nie mają w zadaniach : tam i na obwodnicy nazod. A nie kabsy wpierniczać w lesie Azot. Tyle jest warte bezpieczensywo w mieście możliwości.

  • Kto nauczy jeżdzić bez- wypadkowo? Nie wiesz? – lekarz ortopeda jak ich będzie cerował. – Po wypadkach. Przecież nie mylicja i ich akcje profilaktyczne – typu ; niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, albo bezpieczny moturzysta. Emerytura się liczy..i czas do niej. Napewno nie twoje bezpieczenstwo na obwodnicy benzencity.

 6. Niech Sabina.N. da policjantomm łoży dodadkowe pieniądze za ich pracę,ja też chcę dodatek za pracę w sklepie.
  Wożą się w autach,spzoza szyb nic nie widzą,wczesna emerytura itp.przywileje,super mega służba.

 7. Benzyniok ty pociuloku jakby nie ta milicja to byś dalej w korku stał jak oni się tam zderzyli. Winny wykonawca mostu winna milicja winni rządzący tylko kierowcy co na zderzaku jeżdżą nie są winni.

  • Jako człowień wykształcony i z dużego miasta nie rozumiem twojej wiejskiej godki. Pewnie zrozumialej dla twojego plemienia. Zwracaj się do ludzi kulturalnie i z szacunkim. W ludzkim jezyku a nie wiejską gwarą. To ciebie zrozumieją.

 8. Mam nadzieję że ktoś w końcu złoży w prokuraturze papiery w sprawie możliwości popełnienia przestepstwa przez osoby odpowiedzialne za przetargi w powiecie i mieście, firmy które wygrywają przetargi w ogóle nie powinny istnieć, czas, organizacja i tępo prac na drogach czy mostkach wola o pomstę do nieba, niech jadą na Ukrainę i tam miesiącami bawią się w modernizację i remonty polnych dróg.

Skomentuj