Zderzenie trzech aut przy rondzie Milenijnym: 83-latek nie zachował ostrożności na drodze

22

Do zdarzenia z udziałem trzech samochodów osobowych doszło w piątek około godz. 10 na ulicy Wyspiańskiego w rejonie ronda Milenijnego. Na miejscu interweniowały wszystkie służby, a ruch odbywał się wahadłowo. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 83-latek kierujący osobowym hyundaiem, w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, najechał najechał na tył audi, którym kierował 36-latek. W wyniku siły uderzenia, audi wjechało w poprzedzającego go opla, którym podróżowała 38-latka z małym dzieckiem.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została kobieta, która została przetransportowana do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Zdjęcia: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu

22 KOMENTARZE

 1. Tacy nie powinni posiadać uprawnienia do kierowania pojazdem. Seniorzy powinni być poddani szczegółowym badaniom medycznym i psychologicznym.

 2. Ktoś napisał „Tacy nie powinni posiadać uprawnienia do kierowania pojazdem. Seniorzy powinni być poddani szczegółowym badaniom medycznym i psychologicznym.”
  To kierowcy między 18 a 21 rokiem życia nie powinni posiadać uprawnienia do kierowania pojazdem i powinni być poddani szczegółowym badaniom medycznym i psychologicznym, gdyż powodują najwięcej śmiertelnych wypadków. Tutaj jednak nikt nie zginął.

  Odpowiedz

  • Nooooo @AntySpeed. Napaść na młodych GŁUPKÓW pachnie faszyzmem,😉 gdyż to młodzi zdolni DURNOWACI z wielkich miast są naszą przyszłością.

   Trzeba będzie zaapelować do naczalstwa EUROkołchozu czy innego TSUE 😠 albo chociaż do PełO zeby ograniczyli rozpasanie staruchów na drogach, bo NIE robią śmiertelnych wypadków i jakoś tak jeżdżą bez sensu
   Zagrażają TYLKO planecie i robią dwutlenek węgla 😕

  • Ma Pan rację ludzie którzy dopiero co otrzymali prawo jazdy powodują najwięcej wypadków bo uczą się dopiero jeździć(tutaj jest raczej wina szkół jazdy i egzaminatorów w ośrodkach szkoleniowych),ale niestety ludzie w podeszłym wieku często schorowani powinni powiedzmy co roku przechodzić badania wzroku,refleksu i ogólne.Takie badania dopiero powinny ich uprawniać do jazdy samochodem

  • Ja to napisałem. Najwięcej wypadków robią seniorzy i młodzi kierowcy. Seniorzy już nie mają takiego myślenia i refleksu jak młodsi i dlatego powinni często być poddawani szczegółowym badaniom medycznym i psychologicznym. Natomiast młodzi ze względu na brak doświadczenia. Także proszę być obiektywny i tego nie przeinaczać oraz poczytać statystyki. A tak proszę zobaczyć materiały filmowe na YouTube dotyczące polskich kierowców. Na drogach zaczęła dominować agresja i brak kultury.

 3. Noo AntySpeed Rozumiem ,że ty nigdy się nie zestarzejesz i nie będziesz „staruchem”-jak to zrobisz?Skoro nie chcesz zostać „staruchem”to niestety , ale trzeba młodo odejść z tego świata – innego sposobu nie widzę ,a przy okazji nie będziesz jeździł bez sensu i zanieczyszczał planetę ,że o braku szacunku dla ludzi starszych nie wspomnę

 4. Ciekawe ilu z was zgodziłoby się na jazdę autobusem lub pociągiem czy lot samolotem gdyby obsługę mieli stanowić 80-letni staruszkowie. Nie mam żadnych wątpliwości kogo byście wybrali gdyby alternatywną obsługę stanowili np. 30-latkowie.
  Troszkę mniej tej polskiej hipokryzji, ok ?

  • Była taka możliwość, gdyby poprzednia władza została, że mielibyśmy 80-latków kierowców i pilotów, po kolejnym wydłużeniu wieku emerytalnego. Bóg i mądrość ludu uchroniły nas od takiego scenariusza.

   • Coś w tym jest co piszesz @Realista👌
    PO podniesieniu wieku emerytalnego przez PełO, tuskomatołki kombinowały dalsze podniesienie ROBÓT przymusowych do SETKI😉

    Czyli taki 80 letni kierowca autobusu to byłby raczej MŁODZIAK😕

Skomentuj