Zderzenie tira z autem osobowym na Kozielskiej. Na miejscu policja, straż i pogotowie

10

W poniedziałek po godz. 9 na ulicy Kozielskiej doszło do zderzenia tira z autem osobowym. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna i pogotowie.

Do kolizji doszło w chwili, gdy kierowca ciężarówki próbował wyjechać z łącznika na ulicę Kozielską. Wtedy uderzył w osobowego Opla, który z Kozielskiej skręcał w łącznik. Autem podróżowała kobieta z dzieckiem.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie ma już utrudnień w ruchu. Za spowodowanie zdarzenia na kierowcę tira zostanie nałożony mandat.

10 KOMENTARZE

 1. Coś sporo ostatnio tych wypadków. Tak na marginesie, okropnie brzydkie i bezosobowe są te europejskie ciężarówki. Szkoda, że brak u nas amerykańskich marek typu Peterbilt czy Kenworth.

   • @Rychu Grzeczniej proszę, daruj sobie takie chamskie odzywki. @efghjr Niekoniecznie ja bym jeździł. Rozpatruję to wyłącznie hipotetycznie. To, że mi się europejskie ciężarówki nie podobają nie oznacza, że mam być za to jakoś krytykowany (szczególnie w tak złośliwy i niemądry sposób jak w kilku wpisach tutaj). Bądź inaczej – to, że prawdopodobnie amerykańskie ciężarówki są niepraktyczne na polskie drogi nie oznacza, że nie mogę ich lubić i woleć od tych obecnych na naszym rynku. Inna sprawa, że sporo pojazdów amerykańskich jest zwyczajnie ładniejszych niż te, które królują na polskich drogach. Cóż ja na to poradzę? Mam z tego powodu woleć azjatyckie czy europejskie samochody? No dajże spokój.

    • Czyli po prostu chciałeś się z nami, koleżankami i kolegami z tego forum podzielić swoimi upodobaniami.A my, niewdzięczni, nalatujemy na Ciebie, że momentami czujesz się obrażony.
     Dobrze kombinuję?

 2. No, dobra.My wiemy że Ty wiesz jakie ciężarówki jeżdżą po amerykańskich drogach, a teraz napisz nam czy pomyślałeś o tym że one są za szerokie na nasze drogi.

  • Przypomnij mi, w którym to miejscu pisałem coś o planach wprowadzenia ich na polskie drogi, bo ja (czyli autor swoich własnych słów) czegoś podobnego nie widzę i nie pamiętam.

 3. A jak tam noc z soboty na niedzielę? Byli jacyś NACHALNI kierowcy? 😕

  Czy kogoś łapnięto, czy wszystkie trzeźwe?😉

Skomentuj