Zderzenie osobówki z ciężarówką w Reńskiej Wsi. Kobieta zabrana do szpitala. ZDJĘCIA

17

Na feralnym skrzyżowaniu dróg krajowych w Reńskiej Wsi doszło dziś do kolejnego groźnego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło około godziny 7.40. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 47-letnia kierująca samochodem marki Audi wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącej ciężarówce.

– W wyniku zderzenia obu pojazdów kobieta została poszkodowana. Mieszkanka Goszyc trafiła do szpitala – informuje sierżant Dorota Bagrowska z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Za kierownicą ciężarowego volvo siedział 38-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Mężczyzna wyszedł z wypadku bez szwanku.

17 KOMENTARZE

 1. I co znowu skrzyżowanie winne że ludzie nie potrafią jeździć i nie patrzą na znaki? Auto na blachach OK wiec raczej nie można zwalić na to że kierowca nie znał a przynajmniej nie słyszał o tym skrzyżowaniu. Nie ma w okolicy drugiego tak mocno oznaczonego skrzyżowania, tylko co z tego jak ludzie i tak nie potrafią zastosować w praktyce 10 znaków które stoją przed dojazdem do skrzyżowania.

 2. Takim IDIOTOM(kierowcom???) odbierać prawo jazdy na ZAWSZE!!!To skrzyżowanie jest tak dobrze oznaczone(znak STOP,poziome pasy zwalniające,b.dobra widoczność skrzyżowania)jeżeli tego nie widzi lub ignoruje kierowca to NIE POWINIEN KIEROWAĆ POJAZDAMI!!!

 3. No i widzicie sami. Niby baba z naszego powiatu a tu taki dzwon. W tym miejscu powinno być rondo- nie widzę innego rozwiązania. Nawet gdyby było ”sto” znaków na tym skrzyżowaniu to i tak będzie dochodziło do takich zdarzeń. Ile to już lat trwa!!

 4. Nie rozkręcaj się tak z tymi „IDIOTAMI za kierownicom” (chyba jednak kierownicą,co?)Każdemu może się zdarzyć moment niewuwagi, zamyślenia, roztargnienia, spowodowany różnymi okolicznościami i sytuacjami życiowymi.
  Sam niedawno przerabiałem podobną sytuację.
  Sądząc z energi Twojego wpisu,uważam ze, jesteś młodym kierowcą, któremu wydaje się że nic mu się na drodze z własnej winy nie przydaży, a taki np Niki Lauda, to mogłby Ci co najwyżej autko wypucować.

  • to ty anmar niebezpieczny wariat drogowy jesteś co udowodniłeś swoim komentarzem. jak prowadzisz pojazd skup się na prowadzeniu pojazdu a nie na swoich problemach bo jeszcze ludzi pozabijasz.

   • Panie Piotrze. Już w starożytności powiedziano, czytaj ze zrozumieniem.
    Przecież nie napisałem że to ja byłem powodem niebezpiecznej sytuacji drogowej w której uczestniczyem.

   • Mirek, nie staraj sie pouczać innych, sam nie będąc dobrym z polszczyzny.
    Jak zauważyłem, anmar posługuje się świetnie (chyba najlepiej na tym forum) naszym polskim językiem. Ja chciałbym pisać tak dobrze, jak on.
    Jeśli komuś zwracam uwagę na błąd, to tylko tym, którzy są swojej dziedzinie świetni. Zwykłym piszącym „daruję” wytykanie błędów, bo brakło by miejsca na komentarz rzeczowy.
    Tu jednak pozwolę sobie na ocenę
    W twoim króciutkim złośliwym komentarzyku zabrakło dwóch przecinków i wielokropka (trzy kropki) w miejscu siedmiu kropek.

  • Ty koleś zastosuj na sobie to co innym proponujesz.
   Tam wyżej pisze: Takim IDIOTOM(kierowcom???)
   A ty na to:Nie rozkręcaj się tak z tymi „IDIOTAMI za kierownicom” (chyba jednak kierownicą,co?)

Skomentuj