Zderzenie osobówki i motocykla. Lądował śmigłowiec medyczny, zablokowana droga wojewódzka

7

W niedzielę po godzinie 17 na drodze wojewódzkiej nr 426 doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

Na trasie między Sławięcicami a Zalesiem Śląskim zderzyły się samochód osobowy i motocykl. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują strażacy i policjanci, lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych informacji wynika, że do wypadku doszło, gdy 28-letni motocyklista wyprzedzał samochód osobowy i najechał na skręcające bmw. Motocyklista został zabrany do szpitala.

 

7 KOMENTARZE

  1. A w sobou wielka akcja dzielnej mylicji. Bezpieczny moturzysta. Mieli szelki i naklejki- patrz łofermo bmw w szpigla bo motury latają wszędzie. Co łykend to samo. Masowa rozwałka w powiecie. Opolskie – bo lubie zapier.. amen☠. Jeżdzę na motocyklach od 1994 roku. Co roku 5000 luda w Polsce idzie prosto do nieba. Wiem jedno. Nikomu nie zależy na bezpieczeństwie na drogach. Zwłaszcza policji. Kasa leży na drodze – a krzyże przy niej.

  2. Mam działkę przy obwodnicy i słyszę co na niej wyprawiają motocykliści… Niektóre maszyny to słychać pewnie na komendzie. Wszyscy wiedzą tylko nie policja, że zrobili sobie tam tor do sprawdzania osiągów. Kwestia czasu kiedy, któryś siebie albo kogoś zabije.

  3. Ludzie chyba świadomie decydują się jeździć czymś co waży kilkaset kilogramów, rozpędza się do 200km/h w kilka(naście) sekund, jest stabilne jak kręcący się bączek i nie zapewnia żadnego bezpieczeństwa? Życie to sztuka wyboru. Wypadek może się zdarzyć, to my sami wybieramy czy będziemy uczestniczyć w tym wypadku zapięci pasami w aucie czy będziemy lecieć jak szmata 120 km/h po asfalcie „chronieni” kurtką z kevlaru….

Skomentuj