Zderzenie motocykla i ciężarówki na przejeździe kolejowym. Zablokowana droga wojewódzka. ZDJĘCIA

3

Do wypadku doszło w środę, 3 listopada przed godziną 13 na przejeździe kolejowym w ciągu drogi wojewódzkiej nr 408 nieopodal stacji kolejowej Kędzierzyn-Koźle Azoty. Kierujący jednośladem zderzył się z samochodem ciężarowym z naczepą.

Na miejscu pracują wszystkie służby. Poszkodowany kierowca motocykla na śląskich tablicach rejestracyjnych został zabrany przez karetkę pogotowia ratunkowego. Przejazd kolejowy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 408 jest nieprzejezdny, policjanci kierują objazdem przez ulicę Mostową.

AKTUALIZACJA: Jak wynika ze wstępnych informacji uzyskanych na miejscu, kierowca jednośladu jadąc od strony Gliwic zamierzał skręcić w drogę polną znajdującą się tuż za przejazdem. Jadący za nim samochód ciężarowy nie zdążył wyhamować, doprowadzając do zderzenia. Poszkodowany 58-latek został zabrany do szpitala.

3 KOMENTARZE

  1. Ciężarówka nie zdążyła wychamować czemu tego nie piszecie że przez przejazd jechała ile fabryka daje !
    Nie kierujący jednośladem się zderzył z ciężarówką to nie realne,tylko ciężarówka jadąc z nadmierną prędkością na przejeździe wjechała w skręcający skuter w lewo na drogę polną.
    Jeszcze na dodatek próbując wyminąć go z prawej strony !!!!!

Skomentuj