Zderzenie miejskiego autobusu z maszyną budowlaną w Kłodnicy. Na miejscu policja i pogotowie

6

W czwartek po godz. 14 na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego, Kłodnickiej i Dunikowskiego doszło do zderzenia autobusu MZK z maszyną budowlaną. Jeden z pasażerów potrzebował pomocy medycznej.

Autobus zatrzymał się na przystanku przy kościele w Kłodnicy. Kurs został przerwany. Na skutek uderzenia w pojeździe wybite zostały szyby. Jeden z pasażerów odniósł niegroźne obrażenia. Na miejscu pomocy udzielił mu zespół ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają pracujący na miejscu policjanci. Dla pasażerów ma zostać podstawiony autobus zastępczy.

6 KOMENTARZE

  1. w jakim.miescie my zyjemy???dwa razy rozkopywane te same dziury….gdzie zolte linie tymczasowe wyznaczajace pasy ruchu??ze dopiero teraz cos sie stalo to i tak jestem w szoku ze tak pozno…..kiedy termin zakonczenia prac?wiosna 2020?hahaah

  2. Informowaliście że prace będą trwać do 26 sierpnia mamy szczęśliwie 5 wrzesień i dalej jest sajgon w Kłodnicy😤
    A ja w końcu kiedyś skończą to pewnie wkroczą gazownicy i znowu będą kopać.

  3. Winni są niestety rządzący… Ja rozumiem, że pani Nowosielska ma ambicje i chce uczynić to miasto lepszym, ale to rozkopywanie każdej możliwej drogi, to przesada.. Ulice poblokowane, kierowcy jeżdżą jak chcą, nikt tego nie pilnuje.. Brakuje tylko jakichś prac na obwodnicy i całe miasto stoi w korku..

Skomentuj