Zderzenie dwóch osobówek na ulicy Kozielskiej. Na miejscu policja i straż pożarna. ZDJĘCIA

4

W piątek po godzinie 14 na ulicy Kozielskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu przy zjeździe na parking Kauflanda. Skodą na kędzierzyńskich tablicach podróżował mężczyzna z kobietą, za kierownicą saaba na raciborskich tablicach siedział młody mężczyzna. Na szczęście żaden z uczestników kolizji nie doznał obrażeń.

Na miejscu pracują dwa zastępy strażaków oraz policja, która wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia. Na czas prowadzenia działań występują utrudnienia – policjanci kierują ruchem.

4 KOMENTARZE

 1. Jedne z gorszych wyjazdów.
  Rowerzysta, pieszy, rząd samochodów jadących ul Kozielską i musisz się wbić w ten tłum.
  Nie mając 200KM pod maską stajesz się prawdziwym wyczynowcem, prawie rajdowcem WRC.
  Na ul .Kozielskiej powinno być ograniczenie prędkości do 30km/h.
  Dziadkiem jeszcze nie jestem, trochę świata autem zwiedziłem, ale patrząc na nasze zwężane (J.P.II) i modernizowane drogi (Kozielska i nie tylko) teraz wiem, dlaczego zamiast 2.0 pod maską montują 1.0.
  A ta pseudo obwodnica 50-70-50-30km/h to już nawet nie będę się rozpisywał.
  Szerokiej drogi wszystkim użytkownikom życzę i zdrowia!

  • Nie przesadzaj, wystarczy zachować szczególną ostrożność, czy to takie trudne dla Ciebie ? Może powinieneś dla naszego wspólnego dobra poddać się weryfikacji swoich uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi ? Pozdrawiam

 2. Pewnie ktos Na pasach przechodzil i kedzierzynianin sie zatrzymal a ten z raciborza Wiechal w niego. Nie raz przychodze przez ulice to samochody z innych miast Nie zatrzymuja sie przed pasami tylko Pedza jak szaleni.

Skomentuj