Zderzenie czołowe na przejeździe kolejowym. Jedna osoba nie żyje, zablokowana droga krajowa

10

W poniedziałek około godziny 6:30 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej nr 45. Na przejeździe kolejowym w Większycach czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu pracuje policja, pogotowie ratunkowe i strażacy. Na przejeździe kolejowym w ciągu drogi krajowej 45 zderzyła się osobowa skoda z fordem. Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji pasażerki forda nie udało się uratować.

AKTUALIZACJA: Po godzinie 10 policjanci przywrócili ruch na drodze.

Siła uderzenia była tak duża, że jeden z pojazdów uderzył jeszcze w citroena. W wyniku wypadku poszkodowane zostały jeszcze dwie osoby, które zabrano do szpitala. Droga krajowa nr 45 będzie zamknięta przez kilka godzin. Policja wyznaczyła objazdy: samochody osobowe mogą kierować się ulicą Kolejową do Komorna, ruch ciężarowy został przekierowany na drogę krajową nr 40.

 

10 KOMENTARZE

  1. Wygląda to na poniedziałkowy pośpiech, chwila nieuwagi, śliska jezdnia i jest tragedia. Pytanie: po co ten pośpiech?

  2. Śpieszyli się, aby zderzyć się z lokomotywą. Nie było, więc zderzyli się ze sobą. Gdzie dwa auta się biją tam śmierć korzysta.

  3. Szkoda straconego życia….. Przecież o tej porze już było widno… Często tam przejeżdżam, po kilka razy w tygodniu w tę i z powrotem. Przecież tam jest tak dobra widoczność, prosta droga, informacje o ograniczeniu prędkości i przejeździe kolejowym…, wiem, że trochę z górki… Ale czołówka, w tym miejscu???

    • Tak K. Matołku. Potrzebny wiadukt. A na dokładkę potrzebni umyślni, którzy by w bezpieczny sposób, przez ten wiadukt, różnych matołków zza kierownicy ( nie piszę w tym momencie o Tobie ), przeprowadzali w ich wspaniałych pojazdach.

Skomentuj